• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaInneInżynier Jakości
    Inżynier Jakości
    Inżynieria
    Del Piero

    Del Piero

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    narzędzia jakościowe
    Angielski
    prawo jazdy kat. B
    normy jakościowe

    Opis stanowiska

    Dla naszego Klienta dużego i prężnie rozwijającego się producenta związanego z szeroko rozumianym przemysłem poszukujemy doświadczonego i kompetentnego Kandydata do objęcia stanowiska:

    INŻYNIER JAKOŚCI / SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI

    woj. Tomaszów Mazowiecki - okolice

    Pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym? Jesteś osobą kompetentną, otwartą i mającą doświadczenie we wskazanym obszarze? Szukasz nowych możliwości?

    Chcesz zwiększyć swoje wynagrodzenie i odnosisz sukcesy na w/w stanowisku?

    Jeśli tak to ta oferta jest dla CIEBIE !!! Aplikuj !!! Nic nie tracisz a możesz wiele zyskać !!! Zapewniamy 100 % poufności !!!

    Wymagania:

    • Wykształcenie: wyższe o profilu technicznym
    • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w obszarze jakości w branży produkcyjnej
    • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji jakościowej
    • Wiedza z zakresu norm jakościowych
    • Znajomość narzędzi jakościowych
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
    • Prawo jazdy kat. B.

    Podstawowy zakres obowiązków:

    • określanie standardów jakościowych dla produktów i procesu produkcyjnego
    • opracowywanie narzędzi i metod kontroli jakości produktów i procesów;
    • wykonywanie pomiarów w zakładowym laboratorium
    • przygotowywanie dokumentacji jakościowej, dokumentacji systemów ISO i ZKP
    • nadzór nad przyrządami kontrolno-pomiarowymi (sprawdzanie, wzorcowanie, MSA)
    • analizowanie i raportowanie danych jakościowych
    • koordynowanie akcji korygujących i zapobiegawczych w przypadku wystąpienia reklamacji wewnętrznej i zewnętrznej – uwzględniając wyjazdy do klientów
    • udział w audytach klienta i jednostek certyfikujących
    • przeprowadzanie audytów wewnętrznych w zakresie procesu i produktu
    • inicjowanie działań usprawniających proces produkcji
    • rozwiązywanie problemów technicznych przy współpracy z działami rozwoju produktu, inżynierii procesu, oraz logistyki

    W zamian za wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie, Nasz Klient oferuje:

    • pracę w rozwojowym środowisku w firmie będącej liderem na rynku o stabilnej pozycji
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobycia cennego doświadczenia
    • szkolenia w oddziałach firmy na terenie Europy
    • kursy językowe
    • Pracowniczy Program Emerytalny

    Del Piero Sp. z  o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji