• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówPMSpecjalista Media Planner - Buyer
    Specjalista Media Planner - Buyer
    PM
    Del Piero

    Del Piero

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    myślenie analityczne

    Google Analytics

    Facebook Ads

    tik tok

    Google Ads

    SEM

    SEO

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest prężnie rozwijająca się firma z branży reklamowej – obecna na rynku odponad 18 lat dla której poszukujemy kompetentnych i doświadczonych Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

    SPECJALISTA MEDIA PLANNER – BUYER

    Miejsce pracy: woj. małopolskie

    KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

    • pomoc przy tworzeniu strategii kampanii offline i online,

    • opracowywanie ofert i media-planów,

    • prezentowanie ofert przed klientami,

    • koordynację kampanii w mediach,

    • bieżącą współpracę z klientami,

    • negocjowanie warunków zakupu mediów,

    • optymalizacja oraz analiza skuteczności kampanii online,

    • opracowywanie analiz post-buy.

    POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

    • doświadczenie z zakresu planowania i zakupu mediów – min.1-2 lata doświadczenia,

    • znajomość rynku mediów

    • znajomość procesu realizacji kampanii reklamowej

    • umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia

    • znajomość j. angielskiego umożliwiająca prowadzenie prezentacji i rozmów biznesowych

    • bardzo dobra organizacja pracy

    • umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne

    • umiejętność pracy zespołowej

    • mile widziane: znajomość narzędzi digital, w tym: performance marketing, programmatic,

    e-mail marketing, SEM/SEO, social media, znajomość i czynne posługiwanie się Google

    Ads, Google Analytics, Facebook Ads, Tik Tok, Ads, mile widziana znajomość narzędzi i

    paneli programatycznych, doświadczenie w samodzielnej optymalizacji kampanii online.

    OFERTA:

    Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej

    i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnej i nowoczesnej firmy. W zamian za

    wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie,

    Nasz Klient oferuje pracę:

    • w rozwojowym i stabilnym środowisku

    • pracę w oparciu o stałą umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie

    • wsparcie merytoryczne i organizacyjne

    • narzędzia niezbędne do pracy

    • szeroką możliwość rozwoju zawodowego

    • opiekę medyczną

    • kartę sportową

    Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym -

    aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100% dyskrecję!!!