• Wszystkie ofertyKrakówMarketingPerformance (SEM)Staż w dziale SEM/ADS
    Staż w dziale SEM/ADS
    new
    Marketing
    Delante

    Delante

    Kraków
    1 093 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    angielski b2

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    O Delante

    Delante jest agencją marketingową wyspecjalizowaną w skutecznych działaniach SEO i SEM. Pracujemy głównie z klientami z branży e-commerce z Polski i USA.

    Według Global Search Awards nasza firma w 2022 roku była jedną z ośmiu najlepszych dużych agencji SEO na świecie. Zachowujemy przy tym wysoką jakość działań, bliskie relacje z klientami oraz mocno dbamy o kulturę organizacyjną w firmie. Każdego miesiąca powiększamy naszą bazę klientów na całym świecie. W tym roku będziemy świętować 10 lat obecności na rodzimym rynku i wciąż jesteśmy jedną z większych firm SEO w Polsce.

    Aktualnie poszukujemy osoby, która zasili nasz zespół jako Stażysta/Stażystka SEM.

    Główne obowiązki na tym stanowisku:

    • Pomoc w obsłudze kampanii Google Ads.
    • Przeprowadzanie audytów Google Ads pod okiem Specjalistów.
    • Przygotowywanie wstępnego planu marketingowego dla nowych klientów.
    • Analiza rynku, trendów i konkurencji w tym research informacji.
    • Obsługa narzędzi Google, Facebook.

    Pasujesz do naszego zespołu idealnie, jeśli:

    • Interesujesz się marketingiem internetowym.
    • Jesteś studentem 3, 4, 5 roku studiów lub absolwentem do 2 lat po studiach.
    • Szybko uczysz się nowych rzeczy.
    • Masz analityczny umysł.
    • Jesteś pracowity/a, zdyscyplinowany/a i potrafisz organizować swój czas.
    • Możesz spędzać z nami 40h w tygodniu.

    Mile widziane:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego.
    • Doświadczenie w pracy z arkuszami kalkulacyjnymi Excel.
    • Posiadasz pierwsze doświadczenia z Google Ads i Facebook Ads.

    Co mamy dla Ciebie:

    • Staż płatny (na początek stawka 28.10 zł brutto za godzinę).
    • Pracę pod opieką specjalistów SEM.
    • Szkolenia z zakresu Google Ads i nie tylko.
    • Pracę w rozwojowej firmie o wysokiej jakości usług, z fajnymi ludźmi w luźnej atmosferze.
    • Długofalową ścieżkę kariery w firmie.
    • Możliwość dłuższej współpracy.
    • Pracę w systemie hybrydowym (50:40)

    Jak wygląda proces rekrutacyjny?

    Pewnie zastanawiasz się co dalej - jeśli Twoje CV nam się spodoba, spodziewaj się następujących kroków:

    • Krótka rozmowa z Karoliną z zespołu HR
    • Rozmowa online lub w biurze z Dominika (SEM Team Leader)
    • Witamy w Zespole! - jeśli pozytywnie przejdziesz poprzednie etapy

    Już nie możemy się doczekać, aby Ciebie poznać! Do zobaczenia podczas rekrutacji!

    1 093 USD