Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Analityk ruchu lotniczego
BI & Data
DelayFix

DelayFix
6 000 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
analiza
data analyst
CRM
Microsoft Office
dobra organizacja pracy
samodzielność
Opis stanowiska

W DelayFix wspieramy podróżujących samolotami w przypadku opóźnionych lub odwołanych lotów. Informujemy o przysługujących prawach oraz pomagamy w uzyskaniu należnej rekompensaty. Naszym działaniem oszczędzamy czas Klientów oraz zapewniamy profesjonalne prowadzenie sprawy. Zasady naszego działania są proste i przejrzyste, a proces przyjmowania i realizacji wniosków jest wspomagany przez ekspertów ds. obsługi Klienta, dzięki temu cała procedura jest bezpieczna dla zgłaszającego. Nasz zespół tworzą doświadczeni adwokaci oraz specjaliści prawa lotniczego, którzy wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę skutecznie wspierają pasażerów w uzyskaniu rekompensaty.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów oraz kandydatek na stanowisko:

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Samodzielne monitorowanie ruchu lotniczego - identyfikowanie zdarzeń oraz ustalanie przyczyn zaburzeń w lotach na terenie Polski
  • Kwalifikowanie zdarzeń zgodnie z rozporządzeniem WE nr 261/2004
  • Tworzenie oraz analiza siatek lotów charterowych
  • Aktualizowanie systemu informatycznego o nowe zdarzenia
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Dbałość o zgodność dokumentów ze standardami organizacyjnymi
  • Poprawne prowadzenie rejestrów działu

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości branży lotniczej
  • Umiejętności analitycznych
  • Zaangażowania, systematyczności oraz dokładności w wykonywaniu pracy
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości MS Office

Oferujemy:

  • Pracę w ciekawej branży (lotnictwo, prawo, technologia i big data)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w trybie zmianowym oraz zdalnym
  • Pozytywną atmosferę pracy oraz wzajemny szacunek zgodny z misją i wartościami firmy
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość wykupienia karty sportowej w atrakcyjnej cenie
6 000 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP