Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Manager działu windykacji
Finanse
DelayFix

DelayFix
Warszawa
13 000 - 20 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
windykacja
negocjacje
Angielski
zarządzanie zespołem
Mile widziane
CRM
Opis stanowiska

DelayFix jest liderem na polskim rynku w zakresie uzyskiwania dla pasażerów linii lotniczych odszkodowań za opóźnione lub odwołane rejsy. Spółka pomogła już ponad 75 tys. Klientom i dalej rozwija się zarówno pod kątem nowych produktów jak i rynków. Otwiera to przed Tobą możliwość zrobienia wymiernej różnicy w podmiocie, który zatrudnia obecnie ponad 70 osób, ma sprawdzony model biznesowy i ciekawe pomysły na dalszą ekspansję.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Managera działu windykacji

Zakres obowiązków:

· zarządzanie portfelem wierzytelności Spółki,

· zarządzenie zespołem ekspertów i tworzenie jego strategii,

· odpowiedzialność za kształtowanie relacji z dłużnikami (liniami lotniczymi),

· prowadzenie negocjacji i zawieranie ugód z dłużnikami Spółki,

· raportowanie i monitorowanie procesów windykacji należności Spółki,

· inicjowanie zmian z zakresu automatyzacji oraz optymalizacji biznesu i procesów Spółki,

· wspieranie i inspirowanie zespołu w zakresie wymiarowania, optymalizacji i podejmowania lepszych decyzji biznesowych.

Kwalifikacje:

· doświadczenie w prowadzeniu zespołu,

· znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie,

· wiedza z zakresu prawa cywilnego, w szczególności postępowania egzekucyjnego,

· znajomość narzędzi używanych do obsługi windykacji należności,

· mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (prawo, ekonomia lub finanse).

Kompetencje:

· zorientowanie na rezultat,

· wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,

· łatwość nawiązywania relacji,

· umiejętność zarządzania pracą zespołu,

· tworzenie procedur i procesów działania,

· kreatywność oraz innowatorskie podejście do rozwiązywania problemów,

· bardzo dobra organizacja pracy.

Co oferujemy:

· pracę w ciekawej branży (lotnictwo, prawo, technologia i big data) w najlepszej i najskuteczniejszej firmie tego typu w Polsce,

· bardzo duże możliwości rozwoju,

· atrakcyjny system wynagrodzenia oraz premiowania

(na widełki finansowe podane w ogłoszeniu składa się podstawa wynagrodzenia oraz premia za realizację założonych celów),

· pozytywną atmosferę pracy i wzajemny szacunek zgodny z misją i wartościami firmy,

· różnorodność zadań i wyzwań,

· możliwość inicjowania zmian i szybkiego wdrażania swoich pomysłów,

· dostęp do prywatnej opieki medycznej,

· możliwość wykupienia karty sportowej w atrakcyjnej cenie.

13 000 - 20 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B