Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/ka ds. sprzedaży
new
Sales
DelayFix

DelayFix
Warszawa
6 000 - 12 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
sprzedaż
dobra organizacja pracy
komunikatywność
ukraiński
polski
Obługa Klienta
Mile widziane
Angielski
Friendly offer
Opis stanowiska

W DelayFix wspieramy podróżujących samolotami w przypadku opóźnionych lub odwołanych lotów. Informujemy o przysługujących prawach oraz pomagamy w uzyskaniu należnej rekompensaty. Naszym działaniem oszczędzamy czas Klientów oraz zapewniamy profesjonalne prowadzenie sprawy. Zasady naszego działania są proste i przejrzyste, a proces przyjmowania i realizacji wniosków jest wspomagany przez ekspertów ds. obsługi Klienta, dzięki temu cała procedura jest bezpieczna dla zgłaszającego. Nasz zespół tworzą doświadczeni adwokaci oraz specjaliści prawa lotniczego, którzy wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę skutecznie wspierają pasażerów w uzyskaniu rekompensaty.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów oraz kandydatek na stanowisko:

Specjalisty/ki ds. sprzedaży

Jakie będą Twoje obowiązki?

· Aktywna telefoniczna sprzedaż (praca na powierzonych leadach)

· Rejestracja danych w systemach informatycznych

· Weryfikacja dokumentów podróży

· Współpraca z innymi działami firmy (m.in. dział prawny, finansowy, rozwoju biznesu)

· Reprezentowanie firmy podczas rozmów z klientami

Od kandydatów oczekujemy:

· Doświadczenia w sprzedaży telefonicznej oraz aktywnym pozyskiwaniu klientów

· Znajomości języka ukraińskiego oraz języka polskiego (min. poziom C1) - warunek konieczny

· Wysokiej kultury osobistej, komunikatywności oraz otwartości

· Zaangażowania, systematyczności oraz dokładności w wykonywaniu powierzonej pracy

· Znajomości pakietu MS Office

Oferujemy:

· Pracę w ciekawej branży (lotnictwo, prawo, technologia i big data)

· Atrakcyjny system wynagrodzenia oraz premiowania

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· Możliwość pracy w trybie hybrydowym

· Pozytywną atmosferę pracy oraz wzajemny szacunek zgodny z misją i wartościami firmy

· Bezpłatny dostęp do prywatnej opieki medycznej

· Możliwość wykupienia karty sportowej w atrakcyjnej cenie

6 000 - 12 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP