Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent ds. Promocji
Marketing
Delikatesy Centrum

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
ms excel
samodzielność
SAP
praca z danymi
Opis stanowiska

Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG.

JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

  • Wprowadzanie cen promocyjnych w systemie SAP,
  • Wprowadzanie dokumentów korekty marży na podstawie porozumień promocyjnych z dostawcami w systemie SAP,
  • Kontrola uzgodnień promocyjnych oraz wsparcie w koordynacji procesu promocyjnego,
  • Generowanie formularzy zamówień dla sklepów oraz przygotowanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne,
  • Współpraca z działami wewnątrz firmy.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

  • Masz doświadczenie w pracy związanej z operowaniem na danych,
  • Znasz Ms Excel (wyszukaj pionowo, filtrowanie),
  • Jesteś samodzielny-/a w działaniu, szukasz rozwiązań i nie boisz się zadawać pytań,
  • Potrafisz pracować z zadaniami o cyklicznym i powtarzalnym charakterze, ze szczególnym naciskiem na terminowość i dokładność,
  • Potrafisz łączyć fakty oraz aktywnie poszukujesz rozwiązań w sytuacjach niejasnych,
  • Jesteś zaangażowany w rozwiązywanie problemów oraz zdeterminowany w dążeniu do celu,
  • Działasz sprawnie i potrafisz odnaleźć się w dynamicznym środowisku pracy.

DODATKOWO OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę, premię kwartalną uzależnioną od poziomu realizacji zleconych zadań,
  • Zróżnicowane formy rozwoju własnych kompetencji: dostęp do Akademii Umiejętności Eurocash (szkolenia online, e-learningi), dostęp do biblioteki firmowej, ciągła wymiana wiedzy w zespole,
  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: karta sportowa, opieka medyczna, bony oraz paczki świąteczne, konkursy, platforma well-beingowa (konsultacje z dietetykiem, trenerem personalnym, psychologiem, pakiet badań w DIAGNOSTYKA, nauka języków, aplikacja Legimi oraz aplikacje wspierające samorozwój i dobrostan psychiczny).