Oferty
Sales Manager
Sprzedaż

Katowice
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

CRM

sprzedaż

język angielski

samodzielność

performance marketing

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Delivery Couple jest jedyną firmą w Polsce i jedną z niewielu na świecie, która buduje roboty do dostawy zamówień i promocji. Podejmujemy się ambitnego wyzwania: niczego innego jak pełnej rewolucji na rynku dostaw jedzenia i reklamy!

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za cały proces sprzedażowy (identyfikacja klienta, analiza potrzeb, budowa relacji, złożenie oferty, negocjacje, podpisanie umowy, rozwój sprzedaży),
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Realizacja oraz rozwój strategii sprzedażowej,
  • Rozwój własnego zespołu wraz ze skalowaniem sprzedaży.
  • Prowadzenie prezentacji sprzedażowych w całej Polsce.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie pracy w dziale sprzedaży bądź innym związanym z obsługą klienta,
  • Zdolności prezentacyjne,
  • Znajomość oraz umiejętność realizacji procesu sprzedażowego,
  • Samodzielność i umiejętność zarządzania własną pracą,
  • Wysoka kultura osobista, efektywna komunikacja,
  • Język angielski: min. B2,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym lub w koordynacji działań współpracowników,
  • Doświadczenie pracy w branży gastronomicznej (łańcuch dostaw),
  • Umiejętność pracy ze środowiskiem CRM.

To oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającym się środowisku startupowym,
  • Praca z innowacyjnym rozwiązaniem w branży gastronomicznej,
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej,
  • Dostęp do służbowych narzędzi (w tym auto służbowe),
  • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów,
  • Wyjazdy służbowe do wielu polskich miast,
  • Możliwość współpracy przy ekspansji na rynki zagraniczne.

Zapraszamy do zespołu!