Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Analityk /Młodsza Analityczka w dziale Zarządzania Ryzykiem
new
Finanse
Deloitte CE BSC

Rzeszów
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
excel
Angielski
praca w zespole
Opis stanowiska

Kogo szukamy

Jeśli:

  • Interesujesz się zagadnieniami z obszaru biznesu i chcesz rozpocząć kariere;
  • Posiadasz tytuł licencjata lub magistra;
  • Wykazujesz się dokładnością, sumiennością i posiadasz zdolności analityczne;
  • Dbasz o szczegóły i umiesz pracować w zespole;
  • Bardzo dobrze planujesz działania i organizujesz swoją pracę;
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (poziom min. B2);
  • Znasz pakiet programów MS Office (Excel).

Twoja przyszła rola

  • Wyszukiwanie, analiza i interpretacja informacji w celu zminimalizowania ryzyka dla Deloitte;
  • Zbieranie wymaganych dokumentów i sprawdzanie ich poprawności;
  • Weryfikacja danych projektowych;
  • Aktualizowanie dokumentacji w oparciu o wewnętrzne polityki/procedury;
  • Bieżąca współpraca z innymi zespołami.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie, w oparciu umowy o pracę;
  • Pracę w trybie hybrydowym (częściowa praca z domu i z biura);
  • Dodatkowe płatne 2 dni wolne oraz 2 dni na działalność charytatywną;
  • Program prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie i podróże;
  • Dostęp do różnych form działalności sportowo-rekreacyjnych i socjalnych (MyBenefit, Multisport, wypożyczalnia rowerów, drużyny sportowe);
  • Plan wdrożenia od pierwszego dnia pracy oraz Program Buddy - wsparcie dedykowanego współpracownika;
  • Przyjazna kultura organizacyjna (wydarzenia integracyjne, programy well-being oraz diveristy & inclusion);
  • Szerokie możliwości rozwoju (indywidualna ścieżka kariery, szkolenia z umiejętności miękkich, technicznych oraz dostęp do nowoczesnych platform szkoleniowych m.in. Udemy for Business, LinkedIn Learning).