Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Praktyki w Dziale Doradztwa Podatkowego - zespół księgowo podatkowy
new
Finanse
Deloitte

Deloitte
Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
student
podstawy nieruchomości
Angielski
Microsoft Office
Opis stanowiska

Kogo szukamy

  • student 3-5 roku, preferowany kierunek: Finanse i Rachunkowość i pokrewne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza programu MS Excel)
  • znajomość podstaw rachunkowości, znajomość podatków będzie dodatkowym atutem
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne oraz pracy w zespole
  • chęć do nauki i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w zakresie księgowości i podatków
  • dostępność min. 28h w tygodniu

Twoja przyszła rola

  • aktywne wsparcie zespołu w pracy nad aktualnie realizowanymi projektami
  • weryfikacja dokumentów księgowych oraz wprowadzenie dokumentów do systemu finansowo - księgowego
  • przygotowywanie danych do celów analiz podatkowych poszczególnych transakcji
  • udział w przygotowywaniu kalkulacji i deklaracji podatkowych (CIT, VAT, inne)
  • udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych spółek, raportów zarządczych i innych sprawozdań wymaganych przepisami prawa

To oferujemy

  • płatne praktyki
  • pracę w dynamicznym środowisku, wspierającym rozwój osobisty i zawodowy
  • przyjazną atmosferę pracy i opiekę konsultanta
  • udział w ciekawych projektach
  • realne możliwości rozwoju

Ścieżka rekrutacji

I etap - zapoznajemy się z Twoją aplikacją

II etap - zapraszamy na testy analityczne i z j. angielskiego online

III etap - wybrane osoby zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne online