Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa
Finanse
Deloitte

Deloitte
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
wykształcenie wyższe
Microsoft Office
Angielski
rachunkowść
prawo podatkowe
Microsoft Excel
Opis stanowiska

Kogo szukamy

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg handlowych opartych o Polskie Standardy Rachunkowości
  • wykształcenie wyższe (preferowanie kierunki studiów: ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • otwartości na 100% pracę projektową oraz częste podróże służbowe
  • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • bardzo dobrą znajomość prawa podatkowego oraz zasady rachunkowości i sprawozdawczości finansowej w ramach Polskich Standardów Rachunkowości
  • zaawansowaną znajomość języka polskiego i angielskiego
  • rozwinięte zdolności organizacyjne i zarządzania czasem, samodzielność, wielozadaniowość
  • elastyczność i umiejętność rozwiązywania problemów

Twoja przyszła rola

  • samodzielna organizacja i odpowiedzialność za wszystkie prace związane z projektami prowadzonym dla klienta, w tym przegląd wprowadzonych danych księgowych, analiza aspektów podatkowych poszczególnych transakcji; finalizacja sprawozdawczości rachunkowej i podatkowej
  • bieżący kontakt z klientem oraz współpracy z działami wewnętrznymi
  • przygotowywanie okresowych raportów i sprawozdań
  • czynny udziale w zamknięciach miesiąca, kwartału, roku

To oferujemy

  • pracę w zaangażowanym zespole ekspertów, wspierającym rozwój osobisty i zawodowy w jednej z największych na świecie firmie konsultingowych
  • pracę pełną wyzwań w profesjonalnym, biznesowym i dynamicznym środowisku
  • udział w różnorodnych projektach
  • możliwość dofinansowania egzaminów i studiów podnoszących kwalifikacje
  • szeroką ofertę rozwojową, opartą na Twoich silnych stronach, coaching kariery i mentoring, a także bogatą ofertę szkoleń i warsztatów wraz z dostępem do inteligentnej i nowoczesnej platformy szkoleniowo - rozwojowej
  • ciekawą ofertę benefitów; m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, program poleceń pracowniczych, ubezpieczenie na życie