• Oferty
  • Wszystkie ofertyMierzynInneInspektor ds. BHP
    Inspektor ds. BHP
    new
    Inne
    Demant

    Demant

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    BHP

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Demant w Polsce funkcjonuje od 2007 roku. Początkowo firma działała pod nazwą Oticon Polska Production i wytwarzała aparaty słuchowe w zakładzie produkcyjnym w Mierzynie. Od tego czasu firma rozwinęła nie tylko produkcję zaawansowanych technologicznie aparatów słuchowych i urządzeń diagnostycznych, ale także usługi IT, HR, rozwoju oprogramowania, zapewnienia jakości, finansów i logistyki. Ze względu na dynamiczny rozwój oraz kompetentną kadrę, w 2015 roku zdecydowano o utworzeniu nowej organizacji, która rozpoczęła świadczenie wspólnych usług dla firm należących do światowej grupy William Demant. Obecnie zatrudniamy ponad 2 700 osób, które są odpowiedzialne m.in. za wdrażanie nowych produktów oraz wytwarzanie aparatów słuchowych i sprzętu diagnostycznego, prowadzenie centrum dystrybucji z najnowocześniejszym magazynem wysokiego składowania, obsługę finansową, zapewnienie jakości i wymagań prawnych oraz wsparcie firm grupy Demant w obszarze IT. W ramach międzynarodowego zespołu Badań i Rozwoju (R&D), polscy i duńscy specjaliści tworzą oprogramowanie dla technologii stosowanych w najnowocześniejszych aparatach słuchowych oraz sprzęcie diagnostycznym.

    Pracując z nami otrzymasz:

    • możliwość poznania systemu pracy w dużej globalnej firmie;
    • stabilne zatrudnienie oparte na umowę o pracę na pełen etat;
    • możliwość kursów i doskonalenia języka angielskiego w naszym międzynarodowym środowisku;
    • świadczenia socjalne (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa);
    • fantastyczny, otwarty zespół, który wprowadzi Cię w zagadnienie BHP związane z naszą firmą.

    Jakie zadania czekają na Ciebie?

    Główne zadania i obowiązki na stanowisku pracy wynikają wprost z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy Dz.U.1997.109.704.

    • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania zasad i przepisów BHP;
    • Przeprowadzanie pomiarów środowiska pracy i udział w analizie ryzyka zawodowego;
    • Dostosowywanie wewnętrznych przepisów BHP do zmieniających się uregulowań prawnych;
    • Prowadzenie szkoleń wstępnych z zakresu BHP;
    • Prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z wymaganiami prawnymi;
    • Sporządzanie dokumentacji powypadkowej;
    • Pomoc w doborze środków ochrony indywidualnej do poszczególnych zagrożeń;
    • Wsparcie merytoryczne dla pracowników i kadry zarządzającej w zakresie BHP.

    Idealnie jeśli:

    • posiadasz wykształcenie kierunkowe w zakresie BHP, gotowość do poszerzania wiedzy i dalszego rozwoju;
    • masz minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w firmie produkcyjnej;
    • posiadasz bardzo dobrą znajomość przepisów i zasad bezpieczeństwa oraz higieny pracy;
    • wykazujesz zaangażowanie w pełnione obowiązki;
    • znajomość języka angielskiego- mile widziane
    • potrafisz w codziennej pracy posługiwać się programami MS Office (Word, Excel, Power Point).