• Wszystkie ofertyMierzynFinanseKsięgowośćMłodszy/a Księgowy/a
    Młodszy/a Księgowy/a
    new
    Finanse
    Demant

    Demant

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    księgowość

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Pracując z nami otrzymasz:

    • umowę o pracę na pełen etat w globalnej firmie medycznej o ugruntowanej pozycji na rynku (mamy już prawie 120 lat, a ciągle rośniemy i rozwijamy się);
    • elastyczne godziny pracy;
    • możliwość praktycznego wykorzystania i nauki języka angielskiego (kursy językowe);
    • rozwój poprzez szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne oraz możliwość realizowania ciekawych i ambitnych projektów, które realnie podnoszą kompetencje, np. Accounting Academy;
    • swobodną atmosferę pracy: u nas nie ma dress code’u, a do dyrektora generalnego mówimy po prostu „cześć”;
    • szereg benefitów, a w tym: prywatna opieka medyczna (Medicover) ubezpieczenie grupowe, kartę sportową, świadczenia świąteczne, imprezy firmowe, dofinansowanie do komunikacji miejskiej, dofinansowanie do nauki, zniżki na produkty rodziny Demant, prezenty okolicznościowe, zniżki na usługi i produkty naszych biznesowych partnerów, system kafeteryjny;
    • skandynawską kulturę pracy, a co najważniejsze: work-life-balance
    • współpracę z doświadczonym zespołem ekspertów;
    • samodzielne i ambitne projekty. W Demant wierzymy, że każdy z nas realizuje swoją pracę i zadania na 100%- jesteśmy partnerami w pracy i cenimy swoje kompetencje, doświadczenie i wiedzę;
    • szybki i sprawny proces rekrutacji: 1 etap i błyskawiczną informację zwrotną.

    Jakie zadania czekają na Ciebie?

    • Będziesz weryfikować i księgować dokumenty i transakcje finansowe.
    • Będziesz rozliczać delegacje i kontrolować ich poprawność pod względem wewnętrznych wytycznych i polityki.
    • Będziesz prowadzić rozrachunki i uzgadniać salda z kontrahentami.
    • Weźmiesz czynny udział w zamknięciu miesiąca, kwartału i roku.
    • Zajmiesz się dostarczaniem danych na potrzeby audytu i prowadzeniem wewnętrznych kontroli.
    • Weźmiesz czynny udział w wyznaczaniu standardów procesów.
    • Będziesz mieć możliwość uczestniczenia w projektach i zawierania biznesowych relacji, w tym także międzynarodowych.

    • posiadasz minimum średnie wykształcenie kierunkowe;
    • posiadasz wiedzę z zakresu księgowości;
    • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim w mowie i piśmie;
    • posiadasz dobrą znajomość pakietu MS Office (m.in.: Excel, Outlook, Teams);
    • chętnie uczysz się nowych rzeczy i lubisz podejmować wyzwania;
    • jesteś skrupulatny i dokładny;
    • lubisz pracować z dokumentacją księgową;
    • masz za sobą praktykę lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.