Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier serwisu maszyn CNC do obróbki skrawaniem
Inżynieria
Dematec Polska Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
skuteczna komunikacja
prawo jazdy kat B
Mile widziane
Angielski
Fanuc
Heidenhain
Siemens
Opis stanowiska

FIRMA DEMATEC POLSKA SP. Z O.O. LIDER W ZAKRESIE DOSTAW OBRABIAREK CNC I SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

INŻYNIER SERWISU MASZYN CNC DO OBRÓBKI SKRAWANIEM

📍Miejsce pracy: północna część Polski

OBOWIĄZKI

  • serwisowanie maszyn cnc do obróbki skrawaniem
  • diagnostyka maszyn pod kątem mechanicznym i elektrycznym
  • prowadzenie szkoleń dla operatorów w zakresie obsługi ww. maszyn
  • raportowanie do kierownika serwisu

WYMAGANIA

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • poszukujemy pracowników doświadczonych na podobnych stanowiskach jak i absolwentów szkół technicznych
  • wykształcenie średnie-techniczne, mile widziane wyższe-techniczne
  • gotowość do pracy mobilnej- warunek konieczny
  • komunikatywność i łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej
  • znajomość oprogramowania FANUC, HEIDENHAIN, SIEMENS będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. „B"

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • szkolenia krajowe i zagraniczne
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód
  • pakiet Multisport