Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier budowy ds. obsługi gwarancyjnej
Inżynieria
Democo Poland sp. z o.o.

Tarnowo Podgórne
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
samodzielność
dobra organizacja pracy
komunikatywność
odpowiedzialność
Mile widziane
Angielski
Opis stanowiska

Oferujemy

• Pracę w międzynarodowej firmie

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

• Przyjazną atmosferę oraz wsparcie doświadczonych współpracowników

• Niezbędne narzędzia pracy

• Możliwość uczestnictwa w szkoleniach kierunkowych

• Benefity pozapłacowe, min: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie NNW

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne, branżowe (preferowany kierunek – budownictwo)

• Wiedza na temat procesu budowlanego, norm i warunków technicznych wykonywania prac budowlanych

• Znajomość procedur gwarancyjnych

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ,w szczególności Excel

• Bardzo dobra organizacja pracy oraz rzetelność w wykonywaniu zadań

• Samodzielność i inicjatywa w działaniu

• Prawo jazdy kat. B

Mile widziane: doświadczenie na tożsamym stanowisku oraz umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim

Do głównych zadań należeć będą

• Analiza, weryfikacja i obsługa wniosków napraw gwarancyjnych

zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie

• Organizowanie wizji lokalnych z podwykonawcami, klientami

oraz administracją

• Uczestniczenie w przeglądach gwarancyjnych

• Nadzór nad prawidłowym i terminowym usuwaniem usterek

• Obsługa dokumentacji gwarancyjnej

• Prowadzenie ewidencji danych, archiwizacja dokumentacji

• Tworzenie raportów, analiz, statystyk na potrzeby przełożonych i Zarządu