Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier Robót Instalacji Elektrycznych
Inżynieria
Democo Poland sp. z o.o.

Tarnowo Podgórne
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
komunikatywność
odpowiedzialność
Opis stanowiska

Oferujemy

• Pracę w międzynarodowej firmie

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

• Przyjazną atmosferę oraz wsparcie doświadczonych współpracowników

• Niezbędne narzędzia pracy

• Możliwość uczestnictwa w szkoleniach kierunkowych

• Benefity pozapłacowe, min: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie NNW

Idealny kandydat to osoba posiadająca

• Wykształcenie wyższe te techniczne

• Doświadczenie w kosztorysowaniu i wykonywaniu w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCad, Norma

• Znajomość rynku instalacji elektrycznych: dostawcy, podwykonawcy

• Komunikatywną znajomość języka angielskiego

• Prawo jazdy kat. B

• Bardzo dobrą organizację pracy oraz rzetelność w wykonywaniu zadań

Do głównych zadań należeć będą

• Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej

• Przygotowanie ofert na etapie przetargowym

• Przygotowanie procesu rozpoczęcia budowy; negocjacje

z podwykonawcami

• Przygotowanie oraz kontrola harmonogramu robót budowlanych

• Kierowanie realizacją prac i nadzór nad ich jakością

• Koordynacja prac podwykonawców na budowie

• Ścisła współpraca z kierownikiem budowy/projektu