• Wszystkie ofertyMińsk MazowieckiMarketingContent / CopywritingCopywriter
    Copywriter
    Marketing
    Dentsu Polska

    Copywriter

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    poczucie humoru

    social media

    pomysłowość

    copywriting

    język polski

    prezentacje

    kampanie reklamowe

    język angielski

    Mile widziane

    tik tok

    Jira

    sumienność

    skrypty

    Scenariusze

    umiejętność współpracy

    Meta

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Grupa dentsu to globalna sieć komunikacji marketingowej stworzona z myślą o przyszłości. W jej skład wchodzą marki: Carat, iProspect, Red8, Amplifi, dentsu X i Dentsu Creative.

    Przyjmując skoncentrowane na ludziach podejście do transformacji biznesowej, wykorzystujemy naszą wnikliwość do łączenia marki, contentu, handlu i doświadczenia - wszystko w oparciu o innowacyjną kreatywność.

    Nasza główna siedziba znajduje się w Tokio, a 65 000 ekspertów pracuje w czterech regionach (Japonia, Ameryka, EMEA i APAC). dentsu łączy japońską innowacyjność ze zróżnicowaną, globalną perspektywą, aby napędzać rozwój klientów i kształtować społeczeństwo.

    Obecnie do dentsu Creative szukamy osoby na stanowisko: Junior/Regular Copywriter

    Copywriterze, jeżeli posiadasz:

    • Portfolio, którym z dumą możesz się przed nami pochwalić;
    • Głowę pełną niekończących się pomysłów i żartów;
    • Świeże spojrzenie, lekkie pióro, a przy tym ciągłą radość z pisania;
    • Umiejętność tworzenia treści do SoMe i znajomość trendów per platforma (Meta, TikTok);
    • Umiejętność realizowania kampanii reklamowych i innych wyzwań komunikacyjnych;
    • Umiejętność pisania krótkich skryptów i scenariuszy;
    • Umiejętność tworzenia prezentacji z konceptami i kwiecistego opowiadania o nich;
    • Angielski na poziomie B2/C1;
    • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w przypadku stanowiska regulara);
    • Ciągłą potrzebę rozwoju i zadawania pytań;
    • Umiejętność zarządzania swoim czasem i dotrzymywania terminów;

    Ponadto, chcesz:

    • Zdobywać kompetencje poszerzające wiedzę z zakresu innowacji i technologii;
    • Brać udział w konkursach, szkoleniach i kursach przeznaczonych dla kreatywnych;
    • Rozwijać się w innowacyjnej firmie komunikacyjnej o międzynarodowym zasięgu;

    Aplikuj do dentsu Creative, w którym oferujemy:

    • Pracę w globalnej, dynamicznie rozwijającej się grupie z obszaru komunikacji marketingowej;
    • Samodzielność w działaniu w zakresie powierzonych zadań;
    • Możliwość rozwoju w ramach grupy dentsu w Polsce i na świecie;
    • Szkolenie on-boardingowe;
    • 3 dodatkowe, wolne dni płatne - tzw. „Wellness days”;
    • 2 dodatkowe dni przeznaczone na wolontariat pracowniczy;
    • Summer Fridays - w okresie wakacyjnym (od czerwca do września, w piątki kończymy pracę 2 godziny wcześniej);
    • Hybrydowy tryb pracy – zależnie od ustaleń w zespole;
    • Wewnętrzne programy szkoleniowe;
    • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE;
    • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi;
    • Finansowane przez pracodawcę Ubezpieczenie na życie UNUM z możliwością rozszerzenia o dodatkowe pakiety;
    • Kafeteria NAIS;
    • Dostęp do platformy Mindgram;
    • Dofinansowanie do karty sportowej Medicover sport lub Multisport (do wyboru) i wiele aktywności sportowych w ramach grup zainteresowania.