Oferty Pracy - Rocket Jobs

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
copywriting
dobra organizacja pracy
kreatywność
marketing
odpowiedzialność
social media
Angielski
Microsoft Office
Mile widziane
Agile
analiza
Content
digital
excel
Facebook Ads
priorytetyzacja
elastyczność
Opis stanowiska

Grupa dentsu to globalna sieć komunikacji marketingowej stworzona z myślą o przyszłości. W jej skład wchodzą marki: Carat, iProspect, Red8, Amplifi, dentsu X i Dentsu Creative.

Przyjmując skoncentrowane na ludziach podejście do transformacji biznesowej, wykorzystujemy naszą wnikliwość do łączenia marki, contentu, handlu i doświadczenia - wszystko w oparciu o innowacyjną kreatywność.

Nasza główna siedziba znajduje się w Tokio, a 65 000 ekspertów pracuje w czterech regionach (Japonia, Ameryka, EMEA i APAC). dentsu łączy japońską innowacyjność ze zróżnicowaną, globalną perspektywą, aby napędzać rozwój klientów i kształtować społeczeństwo.

Obecnie do denstu Creative szukamy osób na stanowisko Junior Social Customer Care Specialist

Potrzebujemy odpowiedzialnego Ciebie, który:

  • szybkimi kliknięciami potrafi zachwycać kreatywnością i elokwencją,
  • wspaniale pisze po polsku i nie zastanawia się zbyt długo, gdzie należy postawić przecinek,
  • zna język angielski w stopniu komunikatywnym.

Jeśli na dodatek znasz trendy w komunikacji marek na Facebooku, Instagramie, X, YT, TikToku, to koniecznie musimy się poznać!

Obowiązki:

  • realizacja projektów dla międzynarodowych klientów,
  • prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych na profilach klientów,
  • tworzenie zestawień i raportów.

Dodatkowe informacje:

  • pełen wymiar godzin, system dwuzmianowy,
  • współpracujemy również ze studentami.

Oferujemy:

  • Pracę w globalnej, dynamicznie rozwijającej się grupie z obszaru komunikacji marketingowej;
  • Samodzielność w działaniu w zakresie powierzonych zadań;
  • Możliwość rozwoju w ramach grupy dentsu w Polsce i na świecie;
  • Szkolenie on-boardingowe;
  • 3 dodatkowe, wolne dni płatne - tzw. „Wellness days”;
  • 2 dodatkowe dni przeznaczone na wolontariat pracowniczy;
  • Summer Fridays - w okresie wakacyjnym (od czerwca do września, w piątki kończymy pracę 2 godziny wcześniej);
  • Hybrydowy tryb pracy – zależnie od ustaleń w zespole;
  • Wewnętrzne programy szkoleniowe;
  • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance;
  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi;
  • Finansowane przez pracodawcę Ubezpieczenie na życie UNUM z możliwością rozszerzenia o dodatkowe pakiety;
  • Kafeteria NAIS;
  • Dostęp do platformy Mindgram;
  • Dofinansowanie do karty sportowej Medicover sport lub Multisport (do wyboru) i wiele aktywności sportowych w ramach grup zainteresowania.