• Wszystkie ofertyMichałowoMarketingPerformance (SEM)SEM Specialist
    SEM Specialist
    new
    Marketing
    Dentsu Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Bing Ads

    Analiza Danych

    SEM

    polski

    Microsoft Office

    kontakt z klientem

    Google Ads

    język angielski

    Mile widziane

    sumienność

    samodzielność

    raportowanie

    prezentacje przetargowe

    myślenie strategiczne

    digital marketing

    dokładność

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Grupa dentsu to globalna sieć komunikacji marketingowej stworzona z myślą o przyszłości. W jej skład wchodzą marki: Carat, iProspect, Red8, Amplifi, dentsu X i Dentsu Creative.

    Przyjmując skoncentrowane na ludziach podejście do transformacji biznesowej, wykorzystujemy naszą wnikliwość do łączenia marki, contentu, handlu i doświadczenia - wszystko w oparciu o innowacyjną kreatywność.

    Nasza główna siedziba znajduje się w Tokio, a 65 000 ekspertów pracuje w czterech regionach (Japonia, Ameryka, EMEA i APAC). dentsu łączy japońską innowacyjność ze zróżnicowaną, globalną perspektywą, aby napędzać rozwój klientów i kształtować społeczeństwo.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: SEM Specialist (regular / senior)

    Zakres obowiązków

    • Samodzielne prowadzenie kampanii SEM (Google Ads i Bing Ads) dla wskazanych klientów;
    • Prowadzenie i zarządzanie kampaniami SEM dla klientów z różnych branż, w tym dla międzynarodowych brand’ów;
    • Wsparcie w strategicznym planowaniu kampanii i szacowaniu efektów z działań SEM;
    • Testowanie nowych rozwiązań Google Ads, wykorzystywanie wersji beta produktów Google;
    • Optymalizacja kampanii wg wyznaczonych KPI;
    • Raportowanie wyników kampanii;
    • Analiza danych, wyciąganie wniosków i przedstawianie rekomendacji;
    • Kontakty z klientami, budowanie relacji oraz doradzanie klientom w wyborze rozwiązań;
    • Przygotowywanie prezentacji podsumowujących przeprowadzone działania;
    • Udział w procesach przetargowych.

    Nasze wymagania

    • Zainteresowanie rozwojem w obszarze SEM i online marketingu;
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint) – znajomość formuł, znajomość tabel przestawnych, umiejętność estetycznego prezentowania danych;
    • Dobra znajomość języka angielskiego – min. poziom B2;
    • Min. 1 rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kampanii Google Ads;
    • Znajomość i umiejętność wykorzystywania panelu (Google Ads) i Edytora Google Ads;
    • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii w wyszukiwarce Google;
    • Analityczne myślenie, umiejętność wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji;
    • Myślenie strategiczne - umiejętność strategicznego podejścia do kampanii online;
    • Skrupulatność i dokładność;
    • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzoną pracę;
    • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów;
    • Dbałość o wysoką jakość dostarczanej pracy;
    • Umiejętność pracy w dynamicznym i szybko zmieniającym się środowisku;
    • Dobra organizacja pracy;
    • Znajomość Bing Ads, Search Ads, Google Analytics będzie dodatkowym atutem.

    To oferujemy

    • Pracę w globalnej, dynamicznie rozwijającej się grupie z obszaru komunikacji marketingowej;
    • Samodzielność w działaniu w zakresie powierzonych zadań;
    • Możliwość rozwoju w ramach grupy dentsu w Polsce i na świecie;
    • Szkolenie on-boardingowe;
    • 3 dodatkowe, wolne dni płatne - tzw. „Wellness days”;
    • 2 dodatkowe dni przeznaczone na wolontariat pracowniczy;
    • Summer Fridays - w okresie wakacyjnym (od czerwca do września, w piątki kończymy pracę 2 godziny wcześniej);
    • Hybrydowy tryb pracy – zależnie od ustaleń w zespole;
    • Wewnętrzne programy szkoleniowe;
    • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE;
    • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi;
    • Finansowane przez pracodawcę Ubezpieczenie na życie UNUM z możliwością rozszerzenia o dodatkowe pakiety;
    • Kafeteria NAIS;
    • Dostęp do platformy Mindgram;
    • Dofinansowanie do karty sportowej Medicover sport lub Multisport (do wyboru) i wiele aktywności sportowych w ramach grup zainteresowania.