Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Business Developer
Sales
Derave Software

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
skuteczna komunikacja
copywriting
kreatywność
sprzedaż
Opis stanowiska

Cześć!

Do naszego zespołu poszukujemy Business Developera, który będzie prowadził działania handlowe.

Derave Software to firma specjalizującą się w dostarczaniu wyrafinowanych aplikacji internetowych i mobilnych dla klientów z całego świata. Z użyciem oprogramowania wspieramy klientów z różnych branż, od sprzedaży jedzenia na Karaibach przez systemy rezerwacyjne w USA po czołowego producenta sprzętu sportowego z Hiszpanii. Czas zwiększyć naszą widoczność w Polsce, zapraszamy więc do nowo tworzonego zespołu handlowego!

Do Twoich zadań będzie należało prowadzenie komunikacji wychodzącej do dobrze zakwalifikowanych, potencjalnych klientów. Będziesz działać w oparciu o metodykę i proces sprzedaży, na otrzymanej od nas bazie kontaktów.

Pracujemy w oparciu o liczne narzędzia wsparcia digitalowego oraz sprawdzony proces sprzedaży. Idealnie jeśli jesteś otwartą, wysoce komunikatywną i naturalnie ciekawą świata i ludzi osobą. Twoim zadaniem nie będzie sprzedawanie, tylko prowadzenie wartościowych rozmów z potencjalnymi klientami.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Prowadzenie komunikacji wielokanałowej: mail, telefon, LinkedIn, rozmowy video
  • Opracowywanie wartościowych powodów kontaktu
  • Tworzenie sekwencji wiadomości

Czego wymagamy na start?

  • Minimum dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie
  • Swobodnego poruszania się w narzędziach internetowych wspierających sprzedaż (nie musisz ich znać, nauczymy Cię)
  • Entuzjazmu, chęci do ciągłej nauki i eksperymentowania
  • Empatii i umiejętność zrozumienia potrzeb klienta

Co byłoby niewątpliwym atutem?

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • Doświadczenie w copywritingu
  • Znajomość technik komunikacji perswazyjnej
  • Otwartość i rzeczywista kreatywność w działaniu

W naszej firmie:

  • Jesteśmy lean oraz agile i dążymy do ciągłego doskonalenia
  • Mamy procesowe podejście do organizacji projektów i zarządzania
  • Rozmawiamy ze sobą bezpośrednio, cenimy feedback i kwestionowanie status quo
  • Cenimy proaktywność i oczekujemy, że będziesz mieć wpływ na realizowane zadania
  • Używamy wielu narzędzi digitalowych wspierających naszą pracę i komunikację
  • Automatyzujemy powtarzalne i nudne czynności
  • Inwestujemy w rozwój kompetencji oraz wiedzę organizacji

Pracując z nami możesz oczekiwać:

  • Stałego wynagrodzenia (B2B lub etat) oraz premii powiązanej z realizacją celów
  • Dynamicznego rozwoju Twoich umiejętności - wewnętrzny mentoring i zaawansowane know-how sprzedażowe
  • Jasno sprecyzowanych celów i czytelnych kryteriów oceny
  • Wszelkich niezbędnych narzędzi pracy (aplikacje SaaS, telefon, komputer)

Jest jeszcze kilka innych miłych benefitów pracy z nami:

  • Praca w przyjaznej przestrzeni biurowej w Lublinie lub Katowicach
  • Karta sportowa
  • Abonament medyczny
  • Elastyczność godzin pracy

Jeśli czytając powyższe jeszcze zastanawiasz się, czy warto z nami porozmawiać to dodamy tylko, że dynamicznie rośniemy. W związku z tym kto wcześniej wskoczy na nasz wspólny pokład to za chwilę wyżej się znajdzie. Twój rozwój merytoryczny i finansowy będzie w Twoich rękach (sky is the limit). Nie ryzykuj i sprawdź, aby praca Twoich marzeń nie przeszła Ci koło nosa.

Noo i… (bo skąd możesz wiedzieć jeśli jeszcze nas nie znasz) jesteśmy też fajnymi ludźmi mającymi wielkie apetyty na rozwój i podbijanie świata. Jeśli chcesz rosnąć jako człowiek i specjalista w swojej dziedzinie – porozmawiajmy!

Liczymy na Ciebie!