Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Business Development Representative
Sales
Dev4You Software House

Poznań
4 500 - 5 500 PLNBrutto miesięcznie - UZ
4 500 - 5 500 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
sprzedaż B2B
prospecting
Opis stanowiska

Jesteśmy firmą Software Housem technologicznym, który wspiera firmy produkcyjne w transformacji cyfrowej.

Ciągle się rozwijamy, dlatego szukamy osoby, która pomoże nam rozwijać naszą sprzedaż w Polsce, a w przyszłości na globalnych rynkach.

Szukamy osoby na stanowisko Junior Business Development Representative.

Osoba, której szukamy może być zarówno młoda jak i już starsza. Ważne aby do nas pasowała :)

Do Twoich głównych zadań należeć będzie:

  • Budowanie i sprawdzanie koncepcji nowych segmentów.
  • Mapowanie potencjalnych osób kontaktowych i decyzyjnych.
  • Tworzenie bazy kontaktów i obsługa kampanii prospectingowych.
  • Przeprowadzanie pierwszych etapów procesu sprzedaży (kwalifikacja leadów).
  • Koordynowanie dalszych etapów sprzedaży (discovery call, technical call, zamykanie sprzedaży).
  • Generowanie szans sprzedażowych poprzez zimne działania (cold email, linkedin, cold call).
  • Procesowanie formalności i raportowanie do CEO.
  • Codzienna praca na CRM.
  • Tworzenie materiałów sprzedażowych i marketingowych.
  • Praca na narzędziach wspierających prospecting (Snov.io, Hunter.io, Sales Navigator, Bisnode).

Szukamy osoby, która:

  • Jest dokładna, skrupulatna, odpowiedzialna i potrafi zarządzać sobą w czasie samodzielnie
  • Charakteryzuje się determinacją, nastawieniem na cele
  • Nie boi się kontaktu z klientem na zimno (nie prowadzimy ciągłej sprzedaży cold call, jednak trzeba dzwonić do klientów z zimnych kampanii)
  • Posiada umiejętność prowadzenia spotkań sprzedażowych w formie doradczej przy wykorzystaniu profesjonalnej komunikacji biznesowej
  • Dobrze odnajduje się z podstawowymi narzędziami typu Office, Excel
  • Nie ma problemu aby napisać jakiś tekst, który wykorzystamy sprzedażowo lub marketingowo
  • Szuka swojego miejsca na dłużej w jednym miejscu (szukamy kogoś kto będzie z nami długo)

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (szczególnie prospecting) co najmniej 6 miesięcy
  • Umiejętność researchu biznesowego i rozumienia procesów sprzedaży w B2B
  • Komunikacja biznesowa
  • Uczciwość, słowność i dowożenie
  • Umiejętność szybkiego uczenia się nowych rzeczy i łatwość w przyjmowaniu nowej wiedzy

Mile widziane:

  • Angielski na poziomie B2 (w mowie i piśmie)
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług do firm przemysłowych/produkcyjnych lub IT
  • Zainteresowanie technologią IT
  • Doświadczenie w pracy w Software House

Dlaczego warto:

  • Ludzkie podejście do prowadzenia biznesu
  • Praca w biurze w centrum Poznania start 8-9 do 16-17
  • Bezpośrednia współpraca z CEO
  • Samodzielność w działaniu
  • Wsparcie i mentoring
  • Praca na określonych procesach i standardach
  • Możliwość awansu na Business Development Representative i stworzenia zespołu (stanowiska wsparcia sprzedaży)

Warunki finansowe:

  • Okres pierwszych 3 miesięcy:
  • Umowa zlecenie 4500 - 5000 zł brutto (wymagany status studenta)
  • Umowa B2B 4500 - 5000 zł netto na fakturze
  • Po okresie 3 miesięcy
  • Wprowadzenie systemu premiowego rozliczanego kwartalnie

Proces rekrutacji

  • Proszę o wysłanie SMS na podany numer wraz z krótką informacją o sobie (uwaga tylko takie zgłoszenia będą procesowane danej)
  • Wstępna rozmowa telefoniczna
  • Zaproszenie wybranych osób na spotkanie u nas w biurze
  • Propozycja współpracy
  • Witamy na pokładzie :)
4 500 - 5 500 PLN

Brutto miesięcznie - UZ

Netto miesięcznie - B2B