Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. SEO oraz reklam PPC
Marketing
Devispace Sp. z o.o.

Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
seo
Facebook Ads
Google Ads
Meta Ads
Friendly offer
Opis stanowiska

Cześć! 💫

Obecnie otworzyliśmy rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. SEO oraz reklam PPC.

Może szukamy właśnie Ciebie? Sprawdź!

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:

- opracowywanie i realizacja strategii SEO oraz reklam PPC dla klientów oraz Devispace;

- analiza danych i wyników, w celu optymalizacji działań;

- badanie rynku oraz konkurencji w celu ustalenia efektywnych strategii;

- optymalizacja treści i stron pod kątem SEO (współpraca z copywriterem);

- tworzenie oraz prowadzenie kampanii reklamowych Google Ads oraz Meta Ads;

- monitorowanie i raportowanie efektywności działań;

- kontakt z klientem w zakresie doradztwa branżowego.

PASUJESZ DO NAS IDEALNIE, JEŚLI…

- masz doświadczenie w SEO oraz reklamach PPC (junior/mid);

- chcesz dołączyć do młodego zespołu i budować razem z nim naszą markę;

- Twoja dyspozycyjność jest w godzinach 9-17 w dni robocze;

- masz głowę pełną nowych pomysłów i odwagę, żeby się nimi dzielić;

- chcesz się rozwijać i uczyć;

- cenisz sobie punktualność.

CO DOSTANIESZ OD NAS?

- Pracę w zespole, który jest młody i zaangażowany.

- Przyjazne środowisko pracy.

- Rozwój kariery w naszej agencji.

- Wynagrodzenie, które będzie adekwatne do Twoich umiejętności.

- Prywatny pakiet medyczny.

- Pakiet sportowy.

- Stały grafik i praca w biurze.

- Elastyczne podejście do pracy hybrydowej.

- Sprzęt firmowy, ułatwiający pracę.

- Regularne integracje.

Jeżeli nasza oferta brzmi atrakcyjnie i spełniasz jej warunki – czekamy na Twoje CV!