• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingContent / CopywritingSpecjalista ds. contentu
    Specjalista ds. contentu
    Marketing
    Deweloperni

    Deweloperni

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    Content
    copywriting
    socialmedia

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Cześć! 🙂

    Poszukujemy kreatywnej osoby od contentu - osoby z doświadczeniem, która pracuje świadomie. Co to oznacza w praktyce? Zgłoś się do nas, jeśli nie tylko dobrze piszesz, ale też wiesz dla kogo i po co tworzysz treści oraz możesz pochwalić się opublikowanymi materiałami w mediach społecznościowych lub wdrożonymi projektami stron www i LP z Twoim copy, opcjonalnie artykułami blogowymi.

    Ważne! Nasza agencja skupia się na branży nieruchomości, dlatego szukamy osób, które dobrze odnajdą się w tym segmencie. Obsługujemy wymagających klientów, dla których dobrze przemyślany content ma ogromne znaczenie, dlatego potrzebujemy mocnego wsparcia w tym obszarze.

    Na czym polega praca?

    ✔️ Copywriting – landing page, strony www, artykuły,

    ✔️ opracowywanie contentu SoMe, w tym montaż wideo - Reels/TikTok,

    ✔️ tworzenie harmonogramów postów, publikacja, moderacja, raportowanie,

    ✔️ współtworzenie strategii marketingowych, wizerunkowych oraz strategii komunikacji,

    ✔️ współtworzenie koncepcji kampanii reklamowych,

    ✔️ raportowanie prowadzonych działań,

    ✔️ monitorowanie trendów.

    Wymagania:

    ✔️ min. 2-letnie doświadczenie w pracy agencyjnej,

    ✔️ min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych,

    ✔️ umiejętność tworzenia angażujących treści,

    ✔️ poczucie estetyki,

    ✔️ kreatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy,

    ✔️ znajomość trendów w mediach społecznościowych,

    ✔️ mile widziana umiejętność korzystania z narzędzi AI.

    Co oferujemy:

    ✔️ w pełni zdalną pracę,

    ✔️ cały etat lub część etatu,

    ✔️ umowę B2B (możliwa UoP/UoZ),

    ✔️ wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

    ✔️ prywatne ubezpieczenie zdrowotne,

    ✔️ ogromną swobodę działania.

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV przez formularz koniecznie dołączając portfolio.

    P.S. Pamiętaj że już na tym etapie możesz nas pozytywnie zaskoczyć. Zamiast zwykłego dokumentu przygotuj aplikację, która pokaże Twoje umiejętności. 😊