Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Regionalny Menadżer Produktu
PM
Diehl Metering Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Diehl Metering jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i dostawie inteligentnych rozwiązań pomiarowych. Nasza gama usług i rozwiązań obejmuje analizy oparte na danych, łączność IoT, oprogramowanie i inteligentne pomiary.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
zarządzanie produktem
Angielski
Mile widziane
elektronika
automatyka
gospodarka wodna
Opis stanowiska

Do naszego międzynarodowego zespołu zarządzającego portfelem produktów poszukujemy osoby na stanowisko:

Regionalny Menadżer Produktu reprezentuje międzynarodowy dział Zarządzania Portfolio Produktów w regionie, do którego przynależy i wspiera realizację zadań globalnych.

Opiekuje się produktami oferowanymi przez Diehl Metering – od wodomierzy poprzez rozwiązania systemowe po usługi.

Jako Regionalny Menadżer Produktu będziesz:

  • Zbierać informacje od strategicznych klientów o produktach i rozwiązaniach
  • Zbierać informacje o potrzebach oraz konkurencji na lokalnym rynku
  • Wspierać Centrum Obsługi Klienta (CSC) oraz Dział Handlowy prezentując klientom nowe produkty i rozwiązania podczas szkoleń
  • Zarządzać lokalną dokumentacją produktów – walidacjami, tłumaczeniami.

Wyślij do nas swoją aplikację, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki: Elektronika, IT, Automatyka, Inżynieria i gospodarka wodna,
  • Masz co najmniej 3-letnie doświadczenie jako Inżynier/Menadżer Produktu
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • Łatwo nawiązujesz relacje oraz posiadasz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Szybko się uczysz i jesteś otwarty/otwarta na wprowadzanie nowych rozwiązań.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami w branży
  • Dostęp do wewnętrznej platformy szkoleniowej
  • Dofinansowanie do posiłków w postaci karty Sodexo LunchPass
  • Prywatną opiekę medyczną PZU Zdrowie
  • Po okresie wdrożenia możliwość pracy hybrydowej
  • Okolicznościowe bonusy i dodatki.