Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. przetargów
Sales
Diehl Metering Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Diehl Metering jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i dostawie inteligentnych rozwiązań pomiarowych. Nasza gama usług i rozwiązań obejmuje analizy oparte na danych, łączność IoT, oprogramowanie i inteligentne pomiary.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
zamówienia publiczne
umowy handlowe
Angielski
przetargi
Opis stanowiska

Do naszego oddziału w Bażanowicach poszukujemy Specjalisty z doświadczeniem w obszarze zamówień publicznych.

Najważniejsze zadania na tym stanowisku to:

  • czynne uczestnictwo w postępowaniach wg ustawy oraz poza ustawą PZP na każdym etapie procesu (począwszy od analizy dokumentacji dot. postępowania aż do podpisania umowy)
  • przygotowanie umów handlowych i ich analiza pod względem potencjalnego ryzyka
  • współpraca z Działem Handlowym i Działem Wsparcia Technicznego
  • przygotowywanie okresowych zestawień przetargów i umów handlowych
  • pozyskiwanie dokumentów koniecznych do składania ofert (zaświadczenia z ZUS, US itp.)

Nasze oczekiwania:

  • minimum roczne doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów przetargowych
  • umiejętność organizowania własnej pracy w odniesieniu do terminów wskazanych w dokumentacji przetargowej
  • dokładność i skrupulatność
  • proaktywna postawa w poszukiwaniu rozwiązań i wyjaśniania wątpliwości
  • znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację z oddziałami spoza Polski

W zamian oferujemy:

  • dostęp do platformy e-learningowej, z szeroką gamą szkoleń
  • dofinansowanie do posiłków w postaci karty Pluxee Lunch Pass
  • prywatną opiekę medyczną – PZU Zdrowie
  • spotkania integracyjne
  • Fundusz świadczeń socjalnych
  • wyprawki dla noworodków i pierwszoklasistów