• Wszystkie ofertyGdyniaMarketingMarketingAutomation Manager
    Automation Manager
    Marketing
    Dietly

    Dietly

    Gdynia
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    bazy danych
    Retool
    Make

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy firmą należącą do Grupy Żabka, z genialnym planem zrewolucjonizowania rynku żywienia w Polsce. Ba, kiedyś myśleliśmy, że tylko cateringów dietetycznych, ale jak to się mówi - lecimy grubo, albo wcale. Nasza firma to przede wszystkim MasterLife CRM, czyli najbardziej rozbudowany system do zarządzania cateringiem dietetycznym w Polsce oraz Dietly.pl – nasz flagowy produkt i jednocześnie największy w Polsce marketplace, oferujący wybór ponad 400 cateringów dietetycznych.

    Zadania:

    • Optymalizacja kluczowych procesów biznesowych poprzez automatyzację
    • Rozwój i udoskonalanie doświadczenia klientów B2C i B2B, tj. usprawnienie UX i wsparcie konwersji
    • Identyfikacja szans na rozwój, potrzeb i problemów klientów poprzez bliski kontakt z zespołami produktu, marketingu, sprzedaży, obsługi klienta – rozumienie ich kontekstów biznesowych
    • Automatyzacja ścieżek konwersyjnych i retencyjnych: praca nad bazą klientów, automatyzacja ścieżek konwersji, budowa strategii, implementacja nowych rozwiązań
    • Bieżące monitorowanie wydajności rozwiązań, optymalizacja działań na podstawie celów i wskaźników KPI
    • Praca z Dietly (marketplace B2B2C) oraz MasterlifeCRM (system dla cateringów)

    Pożądane umiejętności i doświadczenie:

    • Doświadczenie pracy w obszarze automation – znajomość narzędzi tj. Make, Retool, Zapier i/lub inne narzędzia low-code / no-code
    • Doświadczenie pracy przy bazach danych
    • Doświadczenie w prowadzeniu testów A/B (i wyciąganie z nich wniosków)
    • Znajomość środowiska tech i głównych wskaźników biznesowo-marketingowych
    • Swobodne poruszanie się w ekosystemach web i mobile/app
    • Kompetencje miękkie - odpowiedzialność, goal-oriented, samodzielność i otwarta współpraca z partnerami biznesowymi, chęci do rozwoju i nauki

    Oferujemy:

    • współpracę na zasadach B2B,
    • widełki wynagrodzenia: 10-12k PLN netto + VAT (B2B),
    • benefity:
    • dofinansowanie do karty Multisport,
    • dofinansowanie do opieki medycznej LUXMED,
    • platforma EAP,
    • 26 płatnych dni wolnych w ciągu roku,
    • i oczywiście zniżka na catering dietetyczny ;)
    2 588 - 3 105 USD

    B2B