Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/Specjalistka ds. marketingu
new
Marketing
Diety od Brokuła

7 000 - 7 500 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
social media
Content
copywriting
dobra organizacja pracy
Google Ads
samodzielność
elastyczność
kreatywność
Opis stanowiska

Szukamy do swojego zespołu osoby kreatywnej i sprawnej językowo, której z łatwością przychodzi montaż krótkich form video i poruszanie się po platformach TikTok oraz Instagram.

Praca wykonywana stacjonarnie w Rumi z okazjonalnymi wyjazdami na eventy.

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie koncepcji kreatywnych i realizacja nagrań krótkich form video,
  • montaż, post produkcja i publikacja treść,
  • moderowanie komentarzy i wiadomości prywatnych,
  • bieżące raportowanie,
  • aktywne poszukiwanie możliwości dotarcia do nowych grup klientów,
  • tworzenie materiałów marketingowych dokumentujących życie firmy, również w terenie,
  • umiejętność sprawnego pisania tekstów oraz tworzenie treści marketingowych,
  • tworzenie raportów oraz analiza danych.

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość kanałów komunikacji social media: Facebook, Instagram, YouTube i inne,
  • znajomość platform TikTok oraz Instagram,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku udokumentowanie w formie portfolio,
  • umiejętność montażu video (reels, story, tiktok),
  • prawo jazdy kat.B,
  • lekkie pióro, umiejętność pisania i redagowania krótkich tekstów,
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe (marketing i pochodne),
  • kreatywność, inicjatywa, umiejętność szybkiego działania,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność, również w weekendy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy:

  • ciekawe i ambitne projekty,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole,
  • wynagrodzenie rośnie odpowiednio do zaangażowania i osiąganych wyników docelowe wynagrodzenie w przedziale 7000-7500netto,
  • zatrudnienie na okresie próbnym umowa zlecenie,
  • po okresie próbnym zatrudnienie na współpracy B2B (opłacamy ZUS i podatek)
  • program ubezpieczenia grupowego na życie,
  • program ubezpieczenia grupowego na zdrowie,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi.

7 000 - 7 500 PLN

Netto miesięcznie - B2B