• Oferty
  • Wszystkie ofertySzczecinPMSenior Account Manager ATL
    Senior Account Manager ATL
    new
    PM
    Digital Brothers Sp. z o.o.

    3 108 - 4 015 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy
    doświadczenie agencyjne
    ATL

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Lokalizacja: 100% praca zdalna, chociaż praca z Warszawy będzie dodatkowym atutem

    Forma zatrudnienia: Umowa B2B

    Wynagrodzenie: 12-15,5k netto

    Jesteśmy Agencją Kalicińscy – nowoczesnym i dynamicznym zespołem, który uwielbia tworzyć efektywne i kreatywne kampanie. Szukamy doświadczonego Senior Account Managera, który dołączy do nas i pomoże nam realizować ambitne projekty dla naszych klientów z dziedziny ATL.

    Kogo szukamy?

    Senior Account Managera z doświadczeniem, który:

    • Ma minimum 4-letnie doświadczenie w zarządzaniu kampaniami ATL.
    • Doskonała znajomość procesów kampanijnych, w tym planowania, realizacji i oceny wyników.
    • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem projektowym, motywowania go i wyznaczania priorytetów.
    • Wysoka skrupulatność oraz dbałość o szczegóły.
    • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne, zdolność do budowania i utrzymywania relacji z klientami.
    • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie kampaniami ATL na każdym etapie – od briefu, przez realizację, aż po ewaluację.
    • Koordynowanie działań zespołu oraz współpraca z klientami, dostawcami i podwykonawcami.
    • Nadzorowanie budżetu kampanii i dbanie o efektywność kosztową realizowanych działań.
    • Przygotowywanie raportów z realizacji kampanii oraz ich analiza.
    • Zarządzanie czasem swoim i zespołu, by zapewnić terminową realizację zadań.
    • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach z klientami, prezentowanie pomysłów i rozwiązań.

    Jeśli jesteś osobą z doświadczeniem agencyjnym, dla której komunikacja i zarządzanie projektami to pasja, dołącz do nas i twórz razem z nami kampanie, które robią różnicę!

    3 108 - 4 015 USD

    B2B