Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Senior Account Executive
new
PM
Digital Brothers Sp. z o.o.

6 500 - 7 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
samodzielność
komunikatywność
Opis stanowiska

Cześć!

Szukamy superzorganizowanej osoby do naszego zespołu, która chce wziąć na swoje barki obsługę jednego z naszych kluczowych klientów.

Tak, to ty!

Jeśli masz co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy w agencji reklamowej i czujesz, że potrafisz zapanować nad wszelkimi projektami - ta oferta jest dla ciebie!

Co będzie Twoimi taskami? Praca przy projektach ATL, Digital i 360. No tak, mówimy o pełnym pakiecie! Będziesz koordynować, organizować i realizować projekty, które wymagają zaangażowaniem i dają wiele pozytywnych emocji.

Co jeszcze? Oczekujemy od Ciebie superumiejętności w organizacji pracy. Lubisz sięgać po Asanę, Monday, JIrę? Wspaniale, to będzie plus dla Ciebie! Ale najważniejsze, żebyś był/a uporządkowany/a i zawsze dotrzymywał/a terminów!

Nasz bonus? Elastyczność! Pracujesz, gdzie chcesz, bo u nas wszystko odbywa się zdalnie.

Dodatkowo, możesz być pewny/a, że będziesz pracować przy projektach dla największych marek w Polsce, w superprzyjaznej atmosferze, gdzie wszyscy wspieramy się nawzajem.

Dajemy Ci możliwość rozwoju zawodowego, bo wierzymy, że ciągłe podnoszenie kwalifikacji to klucz do sukcesu. I jakby tego było mało, zapewniamy pakiet zdrowotny PZU, żebyś mógł/mogła zadbać o swoje zdrowie.

Jeśli czujesz, że to jest właśnie to, czego szukasz, ślij swoje CV i krótkie "czemu ja?"

Czekamy na Ciebie!

6 500 - 7 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP