Oferty
Moderator Social Media
Marketing

Poznań
Rodzaj pracy
Niepełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

copywriting

dobra organizacja pracy

social media

język angielski

odpowiedzialność

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Do naszego działu Client Service poszukujemy do pracy zdalnej Moderatora z doświadczeniem w obsłudze klienta w mediach społecznościowych.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby, która:

  • Pasjonuje się social mediami i dobrze zna platformy takie jak Facebook, Instagram, X, Youtube, LinkedIn, czy TikTok.
  • Posiada doświadczenie w moderowaniu treści i odpowiadaniu na komentarze oraz wiadomości prywatne.
  • Posiada doświadczenie w moderowaniu opinii w sklepach Google i Apple oraz wizytówkach Google.
  • Jest komunikatywna, empatyczna i potrafi skutecznie zarządzać relacjami z klientami.
  • Potrafi szybko reagować na zapytania i sytuacje kryzysowe.
  • Jest zorganizowana i dokładna, z doskonałą umiejętnością pisania i lekkim piórem.

Twoje zadania:

  • Odpowiadanie na komentarze i wiadomości prywatne na różnych platformach social media w wyznaczonym czasie.
  • Monitorowanie aktywności na profilach social media i dbanie o pozytywny wizerunek firmy w sieci.
  • Rozwiązywanie problemów i udzielanie informacji klientom.
  • Przekazywanie istotnych informacji i opinii klientów do odpowiednich działów.
  • Raportowanie (we wsparciu innych osób z teamu).

Co oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole.
  • Zdobywanie doświadczenia w obsłudze profili największych polskich i zagranicznych marek.
  • Elastyczne godziny pracy zgodnie z wcześniej ustalonym grafikiem.
  • Pracę w pełni zdalną.
  • Atmosferę pracy, gdzie Twoje zaangażowanie i pomysły są cenione.