• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSocial Media Specialist
    Social Media Specialist
    new
    Marketing
    Digital Kingdom

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    socialmedia
    copywriting

    Mile widziane

    Angielski
    digital

    Opis stanowiska

    Do naszego działu Client Service poszukujemy do pracy hybrydowej, osoby na stanowisko Social Media Specialist.

    • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w agencji social media lub digital;
    • znasz trendy, narzędzia i platformy SoMe;
    • masz lekkie pióro i doświadczenie w tworzeniu contentu do SoMe;
    • potrafisz współpracować z działem graficznym;
    • możesz pochwalić się bardzo dobrą organizacją pracy;
    • doświadczenie we współpracy z influencerami będzie dodatkowym atutem;
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

    Co oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
    • dofinansowanie do firmowych obiadów w kantynie budynku Agora (po sąsiedzku) (https://www.facebook.com/StolowkaOnline)
    • udział w projektach dla największych polskich i zagranicznych marek
    • pracę w doświadczonym zespole i możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia zewnętrzne)
    • pracę w modelu hybrydowym w przestronnym biurze na Mokotowie (3 dni z biura, 2 dni dowolnie)
    • możliwość zabierania do pracy swoich czworonożnych przyjaciół (biuro dog friendly)
    • partnerska atmosfera i brak dress codu
    • firmowa lodówka zaopatrzona w coca-colę, ulubione słodycze, serki, owsianki, suszone i świeże owoce oraz jogurty 🙂
    • pyszna kawa oraz zestaw różnych rodzajów mleka (dla wegan i nie tylko 🙂)