Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Social Media Growth Specialist
Marketing
Digital Panda

Warszawa
6 000 - 10 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
5 500 - 9 500 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
design
Content
copywriting
video content
social media
Mile widziane
samodzielność
Facebook Ads
kreatywność
Fotografia
Opis stanowiska

Jesteśmy małą, szybko rozwijającą się agencją digitalową, która wdraża najnowsze trendy marketingowe w życie, aby dostarczyć naszym klientom wyniki ponad ich oczekiwania. Obecnie obsługujemy klientów na rynku polskim, niemieckim, belgijskim, holenderskim oraz amerykańskim, a to dopiero początek naszego apetytu! Pracujemy hybrydowo - poniedziałki i piątki zdalnie, a wtorki, środy i czwartki w naszym biurze w Browarach Warszawskich. Godziny naszej pracy są elastyczne, czyli możesz zacząć dzień pomiędzy 8, a 11 rano i skończyć pomiędzy 15, a 18.

Aktualnie poszukujemy osoby z udokumentowanym doświadczeniem w rozwoju profili SM na stanowisko: Social Media Growth Specialist

Czym będziesz się zajmować w codziennej pracy:

  • prowadzeniem komunikacji w Social Mediach dla 2 klientów z różnych branż,
  • szkoleniem naszych klientów (1 na 1) ze wzrostu ich marki osobistej w social mediach (Social Media Mentoring)
  • tworzeniem grafik i wideo,
  • wymyśleniem i egzekucją strategii marketingowej,
  • testowaniem nowinek marketingowych,
  • raportowaniem swoich działań dla klientów.

Będziesz idealnym kandydatem, jeśli:

  • szukasz stabilnego miejsca do pracy i rozwoju oraz posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub możesz pochwalić się podobnym stażem freelancerskim,
  • projektujesz profesjonalne, przyciągające uwagę grafiki oraz content wideo (wymagamy przykładów),
  • potrafisz skutecznie wypromować profile w social mediach,
  • patrzysz na marketing jako całość, a nie jako wrzucanie kolejnych postów,
  • jesteś komunikatywny/a i nie boisz się wyzwań,
  • masz wysoką samodyscyplinę i jesteś świetnie zorganizowany/a,
  • zamiast problemów widzisz rozwiązania,
  • potrafisz zagłębić się w branżę klienta i z chęcią dowiesz się czegoś nowego o jego biznesie,
  • jesteś zorientowany/a na wynik biznesowy klienta.

Chcielibyśmy Ci zaproponować:

  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 6 000 netto (B2B) lub 5 500 zł brutto (umowa zlecenie),
  • premie od 500 zł do 4 000 zł - zależy nam na Twoim zaangażowaniu i niezwykle ważna jest dla nas Twoja przedsiębiorczość, dlatego do podstawy oferujemy duże możliwości prowizyjne, na które wpływają poniższe czynniki:
  • osiągnięcie kwartalnych wyników satysfakcji z klientami
  • prowizja za każdego obsługiwanego klienta
  • prowizja za pozyskanie nowego klienta
  • prowizja za zwiększenie kontraktu u swoich obecnych klientów
  • hybrydowy model pracy biuro-dom
  • 20 dni płatnego urlopu
  • wymagające projekty dopasowane do Twoich zainteresowań, które pozwolą Ci się wykazać,
  • możliwość wdrażania nowości w digital marketingu,
  • swobodną atmosferę i elastyczny czas pracy,
  • wsparcie reszty zespołu i możliwość dodatkowej nauki na szkoleniach zewnętrznych (budżet 2 000 zł) jak i wewnętrznych,
  • możliwości szybkiego rozwoju wraz ze wzrostem firmy.

Jak wygląda nasz proces rekrutacji?

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się:

  1. Maila z informacją o przejściu pierwszego etapu rekrutacji.
  2. Rozmowy rekrutacyjnej w naszym biurze.
  3. Krótkiego zadania rekrutacyjnego potwierdzającego Twoje doświadczenie.
  4. Oferty współpracy lub feedbacku mailowego.

Jeśli Twoje oczekiwania identyfikują się z naszymi i chcesz dołączyć do naszej ekipy - ślij swoje #CV już teraz!

6 000 - 10 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

5 500 - 9 500 PLN

Brutto miesięcznie - UZ