• Wszystkie ofertyWarszawaPMProgram Manager, Technology & Community
    Program Manager, Technology & Community
    PM
    Digital Real Estate

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    technologie

    Opis stanowiska

    Program Manager,

    Technology & Community

    Wynagrodzenie miesięczne:

    • w przedziale 5500-7000 netto w zależności od doświadczenia (umowa o pracę lub b2b)
    • premia 20% uzależniona od realnie postawionych celów

    Co chcemy zaproponować?

    • samodzielne tworzenie i prowadzenie programów, w którym uczestniczą kluczowe na rynku firmy technologiczne i Real Estate:
    • “community”: społeczności technologicznych startupów, scale’upów, oraz szerokiego grona firm skupionych na rynku Real Estate (energetyka, telekomunikacja etc)
    • “digital real estate academy”: szkolenia dla menedżerów podnoszące kompetencje cyfrowe w branży nieruchomości
    • pracę ze społecznością, do której należą niezwykłe osobowości biznesu Real Estate (managerowie oraz eksperci),
    • miejsce w zespole, który dobrze znosi szybkie tempo i sprytne zmiany strategii, jeśli potrzebne,
    • rozwój i ciągły feedback (w obie strony),
    • pośredni wpływ na zmniejszenie śladu węglowego branży poprzez rozwój kompetencji branży w tych obszarach,
    • możliwość wykazania się kreatywnością i inicjatywą,
    • mnóstwo nauki i nowych doświadczeń związanych z konsultingiem, innowacjami Real Estate, przyszłością rozwiązań technologicznych i cyfrowych,
    • praca hybrydowa, biuro w najnowocześniejszym budynku w Warszawie, w społeczności innowatorów Cambridge Innovation Center, w Varso Place

    Co my właściwie robimy?

    Digital Real Estate (powered by Proptech Foundation) to społeczność łącząca liderów dużych i średnich przedsiębiorstw, ekspertów rynku nieruchomości z dostawcami technologii, innowatorami, środowiskiem akademickim i przedstawicielami wiodących, polskich miast. Tworzymy ekosystemy współpracy, przyspieszamy transformację cyfrową, tłumaczymy technologię w branży Real Estate na język biznesu, dzielimy się wiedzą. Jesteśmy niezależną, dynamiczną grupę pasjonatów współpracujących przy organizacji różnorodnych wydarzeń, badań, raportów oraz projektów wspierających rynek. W ciągu roku organizujemy wydarzenia online i onsite dla grup od 10 do 100 osób, jesteśmy aktywni w mediach społecznościowych, występujemy i współpracujemy na przeróżnych przedsięwzięciach branżowych. Przejrzyj nasz linkedin, aby zobaczyć co i w jaki sposób mówimy.

    Jakie musisz mieć doświadczenie?

    • (preferowane) ogólne rozumienie branży Commercial Real Estate (biurowce, przemysł, mieszkaniówka,
    • (wymagane) samodzielność w prowadzeniu projektów, np. w programach akceleracyjnych, inkubatorach przedsiębiorczości, marketingu projektowym, konsultingu czy research’u,
    • (wymagane) zainteresowanie technologią, cyfryzacją, oprogramowaniem lub biznesem w tych obszarach,
    • (wymagane) super, jeżeli możesz wykazać się projektami (mogą być też niebiznesowe, np. sportowe), które udało się Tobie wymyślić i zrealizować od A do Z,
    • (preferowane) swobodnie budujesz prezentacje (gsuite lub powerpoint), umiesz tworzyć zestawienia w arkuszach kalkulacyjnych,
    • (wymagane) praktyczny, komunikatywny angielski w mowie i w piśmie - będziesz rozmawiać z firmami z krajów angielskojęzycznych oraz wymieniać się korespondecją,

    Na czym będzie konkretnie polegać nasza praca?

    • bieżące zarządzanie działaniami community oraz programem szkoleniowym,
    • współpraca z partnerami technologicznymi, mentorami, prowadzącymi,
    • planowanie kalendarzy aktywności  oraz organizacja wydarzeń - przeglądów rozwiązań, programów mentoringowych, networkingowych, w tym facylitowanie spotkań i szkoleń,
    • wsparcie w planowaniu zasobów, monitorowanie budżetów etc.

    Jakie cechy ma ktoś, kto sprawdzi się w takiej roli?

    • po studiach lub ambitny student ostatnich lat,
    • dużo energii i umiejętność słuchania rozmówcy,
    • asertywność, doskonałe zdolności komunikacyjne w mowie i w piśmie (przejrzysta i spójna komunikacja werbalna i niewerbalna),
    • perfekcyjna organizacja i planowanie działań, dotrzymywanie słowa i terminów,
    • zainteresowanie zmianami zachodzącymi na Świecie (wrodzona ciekawość).

    Co dalej?

    • wyślij nam CV lub profil Linked,
    • nie jest potrzebny oddzielny list motywacyjny.
    • nie musisz dołączać zdjęcia ani informacji osobistych, które nie są związane z Twoim doświadczeniem zawodowym.

    Każdy pomysł jest dobry – cenimy unikalność i jesteśmy zaangażowani w budowanie zespołu, który jest tak różnorodny jak ludzie, z którymi współpracujemy.

    1 423 - 1 811 USD

    Umowa o pracę

    B2B