• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażNew Business Manager
    New Business Manager
    new
    Sprzedaż
    Digitree Group S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Liderzy transformacji cyfrowej, w ofercie których znajdują się kompleksowe rozwiązania dla sektora e-commerce. Prowadzimy Partnerów od celu po efekt, biorąc tym samym odpowiedzialność za realizowane przez nas działania.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    praca z klientem

    kreatywność

    media digitalowe

    Opis stanowiska

    Cześć, jesteśmy Digitree Group! Pomagamy firmom w kształtowaniu ich biznesu dzięki autorskiej technologii, innowacyjnym rozwiązaniom oraz nastawieniu na Customer Centricity.

    Obecnie poszukujemy osoby, która jako New Business Manager dołączy do jednej z naszych spółek – Sales Intelligence.

    Sales Intelligence sp. z o.o. należy do grona certyfikowanych partnerów Google. Specjalizuje się w kampaniach Google Shopping Ads, zapewnia użyteczne i efektywne narzędzia marketingowe dla e-commerce, prowadzi kampanie produktowe oraz dostarcza sklepom internetowym konsumentów w modelu performance marketing.

    Dołącz do nas!

    Sprawdź, jakie wyzwania na Ciebie czekają:

    • Pozyskanie nowych klientów
    • Dbałość o rozwój spółki poprzez budowę długofalowych relacji z klientami
    • Zarządzanie procesami sprzedaży
    • Rekomendowanie rozwiązań w oparciu o aktualne trendy w branży
    • Prowadzenie spotkań handlowo-doradczych
    • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
    • Koordynacja komunikacji pomiędzy klientem a działami realizacji
    • Zarządzanie budżetem i dbanie o rentowność projektów
    • Nadzór i doradztwo w zakresie realizacji celów biznesowych naszych klientów

    Co jest dla nas ważne, abyś mógł/mogła komfortowo z nami pracować:

    • Minimum 4-letnie doświadczenie w bezpośredniej współpracy z Klientem
    • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży mediów digitalowych (Google Ads, Social Ads)
    • Wysokie zdolności komunikacyjne i organizacyjne
    • Kreatywność w szukaniu rozwiązań
    • Sumienność, skrupulatność i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań
    • Umiejętność koordynowania pracy osób z innych działów (np. działy realizacji) oraz współpracy z działami technicznymi (np. IT, dział produktowy, etc.)
    • Umiejętność myślenia logicznego i wyprzedzania faktów
    • Umiejętność wyciągania trafnych wniosków

    Przygotowaliśmy dla Ciebie:

    • Dogodną formę współpracy (umowa o pracę/B2B/umowa zlecenie)
    • Możliwość pracy zdalnej lub w systemie hybrydowym (mamy biura w Rybniku, Warszawie, Gdyni i we Wrocławiu)
    • Możliwość uczenia się od doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów z wielu obszarów (e-commerce, strategia, media i analityka, działy projektowe / wdrożeniowe)
    • Pakiet benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, lekcje z j. angielskiego
    • Sporo wewnętrznych inicjatyw: webinary, wspólnie tworzona baza wiedzy w zakresie nowych technologii oraz e-marketingu, szkolenia
    • Luźną i swobodną atmosferę oraz spotkania integracyjne