• Wszystkie ofertyJankiSprzedażPraca w sklepieKierownik salonu DlaSpania w Galerii Homepark
    Kierownik salonu DlaSpania w Galerii Homepark
    Sprzedaż
    DlaSpania

    DlaSpania

    Janki
    1 526 - 2 289 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    zarządzanie zespołem

    zarządzanie sprzedażą

    Opis stanowiska

    • Poszukujesz pracy, w której będziesz zmieniał życie ludzi na lepsze?
    • Cieszy cię kierowanie zespołem i wspólne osiąganie ambitnych celów?
    • Chcesz stać się uczestnikiem nastawionego na przyszłość, odnoszącego sukcesy projektu?

    Odpowiedziałeś 3 x tak?

    CZYTAJ DALEJ!

    Jesteśmy firmą, która funkcjonuje na rynku zdrowego snu od roku 1991. Obecnie mamy ponad 110 salonów w pięciu krajach, w planach mamy zwiększenie tej ilości do 300. Naszą filozofią jest nie tylko sprzedaż Klientowi, ale również opieka nad nim pod kątem profesjonalnego doradztwa w obszarze snu, po doskonałą obsługę i transport towaru do domu wraz z montażem. Uważamy, że kultura zdrowego snu wciąż w naszym kraju raczkuje i ma duży potencjał – chcemy to zmienić!

    Do naszego salonu DlaSpania Homepark Janki poszukujemy Kierownika salonu, który będzie przede wszystkim pozytywnie nastawionym liderem z doświadczeniem w sprzedaży detalicznej. Nie poszukujemy wyłącznie osób, które są doświadczonymi menadżerami posiadającymi swoje przyzwyczajenia i utarte metody – jeśli chcesz zmierzyć się z wyzwaniem wszystkiego Cię nauczymy. Szukamy osób, których nic nie powstrzyma przed osiągnięciem celu. Które lubią wyzwania, chcą się uczyć i ciągle rozwijać.

    Jeżeli w tym opisie widzisz właśnie siebie, nie możemy się Ciebie doczekać!

    Twój zakres obowiązków:

    • Obsługa klientów i realizacja planów sprzedażowych
    • Motywacja zespołu do doskonalenia umiejętności sprzedażowych oraz realizacji planów indywidualnych
    • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem salonu
    • Dbałość o wygląd salonów i ekspozycję
    • Odpowiedzialność za harmonogramy pracy salonów
    • Analiza bieżącej sytuacji w zakresie sprzedaży i konkurencji
    • Raportowanie do przełożonego

    Nasze wymagania:

    • Umiejętność motywacji zespołu oraz budowania pozycji lidera w zespole
    • Wysoka orientacja na cel, odpowiedzialność za pracę swoją i zespołu
    • Umiejętność dostrzegania okazji, nastawienie na szukanie pomysłów co możesz zrobić lepiej, kreatywność
    • Pozytywna energia, szacunek do ludzi i otwartość na feedback
    • Doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym
    • Samodzielność i terminowość
    • Doświadczenie w sprzedaży

    To oferujemy:

    • Wynagrodzenie podstawowe, prowizję i premię za realizację planu
    • Pozytywną atmosferę, która jest dla nas istotnym elementem pracy
    • Profesjonalny system szkoleń wstępnych, produktowych oraz trenerskich
    • Wspierających przełożonych oraz zespół fajnych współpracowników
    • Rozwój umiejętności sprzedażowych i menadżerskich
    • Salony, produkty i marki, z których będziesz dumny
    1 526 - 2 289 USD