Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Influencer Marketing Specialist
new
Marketing
DMG

DMG
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
kreatywność
social media
samodzielność
dobra organizacja pracy
account manager
Opis stanowiska

Jesteśmy niezależną agencją Influencer Marketingu zbudowaną na wieloletnim doświadczeniu ekspertów działających w branży od ponad 8 lat. Z Klientami i Influencerami pracujemy po partnersku. Zawsze szukamy najlepszych rozwiązań. Niezależność pozwala nam działać szybciej i elastycznej. Działamy full service w obszarze Influencer Marketingu.

Działamy w kilkuosobowym zespole, co pozwala na efektywną wymianę doświadczeń i partnerską atmosferę pracy. Sprawiamy, że kampanie reklamowe z influencerami stają się możliwe do realizacji w zakładanym: kształcie, czasie i jakości.

W razie czego -> https://dmg.pl/

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowanie ofert z zakresu influencer marketingu.
  • Realizację kampanii z udziałem influencerów.
  • Nadzorowanie budżetów akcji, negocjacje stawek.
  • Analizę prowadzonych działań, optymalizację i raportowanie.
  • Kontakt z klientami oraz influencerami.

Napisz do nas, jeśli:

  • Masz co najmniej 2 lata w prowadzeniu kampanii z influencerami na różnych platformach (z naciskiem na: TikTok, Instagram, YouTube).
  • Masz doświadczenie w działaniu z domami mediowymi, agencjami oraz klientami bezpośrednimi, znasz specyfikę ich pracy.
  • Doskonale poruszasz się na TikToku, Instagramie i YouTube, znasz specyfikę tych platform.
  • Świetnie orientujesz się w trendach, śledzisz świat influencerów.
  • Jesteś osobą terminową, dobrze zorganizowaną, odpowiedzialną i samodzielną w działaniach.
  • Masz podejście “can do”, bo każdy problem ma milion i jeden rozwiązań.
  • Chcesz działać w mikrostrukturze, z partnerskim, elastycznym podejściem.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach dla znanych marek. Jeśli śledzisz Instagrama i TikToka, to nie raz widział_ś kampanie reklamowe, przy których pracowaliśmy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Dużą autonomię w działaniu.
  • Rozwój kompetencji.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość pracy hybrydowej, a jak wolisz wyłącznie biuro, to zapraszamy stacjonarnie na Czerską 8/10, na warszawskim Mokotowie.