Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. obsługi marketplace z językiem francuskim
new
Support
Domitech

Domitech
Bydgoszcz
3 800 - 5 000 PLNNetto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
język francuski
priorytetyzacja
samodzielność
komunikatywność
Mile widziane
język angielski
Język niemiecki
Opis stanowiska

Domitech to miejsce, w którym stawiamy na ciągły rozwój i nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań. Doceniamy indywidualność, kreatywność i pasję. Skupiamy się na odpowiedzialnym rozwoju, opartym o zaangażowanie pracownika.

Wyślij swoje CV i dołącz do istniejącego zespołu specjalistów.

Lokalizacja: ul. Bydgoskich Przemysłowców 6a, 85-862 Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie produktów na platformę sprzedażową
  • Elektroniczna obsługa klientów sklepu internetowego
  • Tłumaczenie opisów produktów
  • Realizacja zamówień
  • Udzielanie informacji i doradztwo w sprawie zamówień
  • Techniczne wsparcie w obsłudze transakcji, pomoc w rozwiązywaniu problemów
  • Bieżąca współpraca z innymi zespołami, zaangażowanymi w proces realizacji zamówień

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (warunek konieczny)
  • Umiejętność ustalania priorytetów i dobrej organizacji pracy
  • Samodzielność
  • Komunikatywność
  • Mile widziane dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do jakości wykonywanej pracy
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00
  • System benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe z opieką medyczna
  • Dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy
  • Młody, energiczny zespół otwarty na kreatywne pomysły i działania
  • Pracę w innowacyjnej firmie, która odpowiednio lokuje potencjał każdego pracownika
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kompetencji i kwalifikacji
  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów
  • Możliwość rozwoju i nauki nowych technologii

3 800 - 5 000 PLN

Netto miesięcznie - Dowolna