Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Programista PLC
new
Inżynieria
DPM

DPM
14 000 - 20 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
PLC
TIA Portal 14.1
j. angielski
wyjazdy służbowe
SEP 1kV
prawo jazdy kat. B
Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży automatyzacji oraz robotyzacji procesów przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Modyfikacja oraz Tworzenie programów PLC dla maszyn i urządzeń.
  • Adaptacja i przygotowanie dedykowanych wizualizacji HMI.
  • Testy przygotowanego oprogramowania.
  • Adaptacja i wdrażanie online gotowych programów PLC dla maszyn i urządzeń,
  • Tworzenie programów offline
  • Uruchomienia projektów u klienta, szkolenia operatorów, tworzenie dokumentacji urządzenia,

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne - preferowane kierunki Elektrotechnika, Automatyka
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC
  • Umiejętność programowania TIA Portal 14.1 lub wyższa
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych (około 2-3 tygodniowe wyjazdy – głównie Francja oraz Niemcy)
  • Samodzielność, zorientowanie na cele, umiejętność pracy w zespole
  • SEP 1KV
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę B2B
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju poprzez odpowiednie szkolenia oraz ciekawą pracę w otoczeniu nowoczesnych technologii

14 000 - 20 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B