Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przysz艂o艣ci.

Dermokonsultantka 馃懇鈥嶁殨馃拤
new
Sprzeda偶
Dr. Max

Dr. Max
Rodzaj pracy
Pe艂ny etat
Do艣wiadczenie
Sta偶/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o prac臋
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiej臋tno艣ci
komunikacja
otwarto艣膰
odpowiedzialno艣膰
Mile widziane
sprzeda偶y
farmacja
kosmetologia
Opis stanowiska
offer-banner

Mamy recept臋 na Twoj膮 karier臋!

Do艂膮cz do apteki sieci franczyzowej Dr.Max ju偶 dzi艣 i poznaj j膮 od wewn膮trz. Ka偶dego dnia uczestnicy sieci franczyzowej Dr. Max stawiaj膮 na profesjonaln膮 opiek臋 farmaceutyczn膮, b臋d膮c liderami na rynku w temacie Receptury Aptecznej, w tym Medycznej Marihuany. Apteki sieci franczyzowej Dr. Max bior膮 udzia艂 w Ministerialnych Projektach takich jak Pilota偶 Przegl膮d贸w Lekowych oraz udzielaj膮 pe艂nego wsparcia przy otwieraniu aptecznych punkt贸w szczepie艅. 馃┕馃拪馃馃懇鈥嶁殨馃К馃┖馃拤

Zakres obowi膮zk贸w:

  • porada dermokosmetyczna
  • reprezentowanie firmy, poprzez promowanie i sprzeda偶 produkt贸w dermokosmetycznych w aptece
  • realizacja cel贸w sprzeda偶owych
  • wsp贸艂praca z zespo艂em aptecznym
  • dba艂o艣膰 o magazyn oraz ekspozycj臋 asortymentu
  • dba艂o艣膰 o standardy Dr. Max

Nasze wymagania

  • wykszta艂cenie 艣rednie, lub wy偶sze. kosmetologia, farmacja lub pokrewne- b臋d膮 dodatkowym atutem
  • do艣wiadczenie oraz znajomo艣膰 technik sprzeda偶y - b臋d膮 dodatkowym atutem
  • znajomo艣膰 produkt贸w dermokosmetycznych
  • ukierunkowanie na osi膮ganie celu i sta艂e podnoszenie swoich kwalifikacji
  • 艂atwo艣膰 w przyswajaniu wiedzy
  • otwarto艣膰 i komunikatywno艣膰
  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • zatrudnienie na umow臋 o prac臋
  • program adaptacyjny przygotowuj膮cy do obj臋cia stanowiska
  • szkolenie z zakresu sprzeda偶y, obs艂ugi klienta oraz szkolenie produktowe i kosmetologiczne
  • liczne benefity

To nie wszystko. Jako pracownik uczestnika sieci franczyzowej otrzymasz jeszcze MAXymalne benefity:

  • szeroki pakiet szkole艅 e鈥檒earningowych przygotowany przez kreatywny i pe艂en pasji zesp贸艂 Trener贸w (szkolenia zawodowe i personalne)
  • mo偶liwo艣膰 zaanga偶owania si臋 w projekty odpowiedzialne spo艂ecznie i ekologicznie. Nie mo偶esz przegapi膰 kolejnej edycji EcoRun!
  • dodatkowe 艣wiadczenia z Zak艂adowego Funduszu 艢wiadcze艅 Socjalnych
  • EXTRA bonus za polecenie kandydata, z kt贸rym rozpoczniemy wsp贸艂prac臋
  • pakiety medyczne grupy LUX MED
  • dogodne oferty UBEZPIECZENIA NA 呕YCIE
  • karta MULTISPORT
  • kursy j臋zykowe

Skorzystaj z mo偶liwo艣ci i rozwi艅 skrzyd艂a!