• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławSprzedażKierownik Planu Handlowego
    Kierownik Planu Handlowego
    new
    Sprzedaż
    Dr. Max

    Dr. Max

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Ms office
    analityczne myślenie
    komunikatywność
    Angielski
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Zakres Obowiązków

    • Odpowiedzialność za przygotowania, wdrożenie i koordynację realizacji planu handlowego
    • Podejmowanie działań zgodnie z ustalonym kalendarzem działań
    • Opracowanie i wdrożenie planu handlowego dla poszczególnych produktów kategorii/produktów – zgodnie z założonym budżetem
    • Nadzór nad przygotowaniem materiałów marketingowych
    • Raportowanie wyników: mierzenie efektywności podjętych działań
    • Poszukiwanie innowacji mogących podnieść wskaźniki sprzedaży
    • Analizowanie działań konkurencji i podejmowanie działań na podstawie wniosków
    • Współpraca z innymi działami

    Wymagania/kwalifikacje

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w dziale handlowym/ trade planie/marketingu handlowym
    • Praktyczna znajomość zagadnień obszarów sprzedaży i marketingu
    • Zdolności analityczne; analiza danych rynkowych i przekładanie ich na plan działania
    • Umiejętność zarządzania projektami i sobą w czasie
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność szybkiego uczenia, elastyczność i szybka adaptacja do zmian
    • Język angielski na poziomie komunikatywnym B1/B2
    • Biegła obsługa komputera, pakiet Office
    • Znajomość rynku farmaceutycznego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialną, ale równocześnie ciekawą i kreatywną pracę w prężnie rozwijającej się firmie, będącej kluczowym graczem nie tylko na rynku polskim, ale także w UE
    • Realny wpływ na przyszłe sukcesy i kierunki rozwoju firmy
    • Możliwość realizacji własnych inicjatyw
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i inne świadczenia
    • Przestrzeń do rozwoju zawodowego w dużej organizacji
    • Wzajemne wsparcie (on-boarding, kultura wymiany informacji zwrotnych, szkolenia)
    • Koleżeńska atmosfera (mówimy sobie na „Ty”, brak dress codu, upominki dla nowych pracowników)

    Benefity:

    • Dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
    • Pakiety medyczne grupy LUX MED,
    • Dogodne oferty ubezpieczenia na życie,
    • Karta MULTISPORT,
    • Kursy językowe,
    • Udział w inicjatywach pracowniczych (konkursy, biegi firmowe, akcje charytatywne, działania proekologiczne)