Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Regionalny Kierownik ds. Projektów Medycznych i Kluczowych Klientów
new
Sales
Dr. Max

Dr. Max
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
komunikatywność
sprzedaż
kreatywność
analityczne myślenie
Ms office
prawo jazdy
Opis stanowiska

Praca w regionie w województwach: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie, mazowieckie (1/3 Polski: Miasta graniczne: Słupsk, Koszalin, Bydgoszcz Białystok, Warszawa)

Praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów biznesowych i planu sprzedaży w dedykowanym regionie
  • rozwój sprzedaży niszowych kategorii RX
  • nawiązywanie i rozwój obecnej współpracy z przedstawicielami firm farmaceutycznych
  • nawiązywanie, utrzymywanie i rozwój partnerskich relacji z klientami ze środowiska medycznego i przedstawicielami sektora ochrony zdrowia
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy w środowisku farmaceutycznym i medycznym
  • organizowanie i przeprowadzanie profesjonalnych prezentacji w środowisku farmaceutycznym i medycznym
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (minimum licencjat) - najlepiej farmaceutyczne lub pochodne
  • znajomość rynku farmaceutycznego i realiów rynkowych
  • komunikatywność połączona z wysoką kulturą osobistą
  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne oraz orientacja na realizację celów
  • elastyczność w działaniu i kreatywności w poszukiwaniu rozwiązań
  • zdolność analitycznego myślenia i łączenia faktów
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • otwartość na naukę i rozwój
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • doświadczenia na stanowisku przedstawiciela medycznego lub farmaceutycznego

Benefity

  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed
  • Grupowe ubezpieczenie na życie Warta
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Kursy języków obcych eTutor
  • Programy szkoleniowe (specjalistyczne, menadżerskie)
  • Paczki rzeczowe świąteczne oraz bonusy pieniężne dla pracowników na Wielkanoc i Boże Narodzenie
  • Wyjścia integracyjne
  • Wczasy pod gruszą
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci
  • Darmowy parking