Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Optymalizacji i Rozwoju Aptek
new
PM
Dr. Max

Dr. Max
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
KS-AOW
komunikatywność
zarządzanie
prawo jazdy
Microsoft Office
Mile widziane
project management
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie nowych narzędzi i rozwiązań systemowych usprawniających pracę aptek
  • Udział w projektowaniu i wdrożeniach nowych systemów informatycznych, systemów sprzedażowych i modyfikacja już istniejących
  • Rozwój i doskonalenie funkcjonujących narzędzi zgodnie z potrzebami użytkowników
  • Udział w projektach powiązanych z automatyzacją i digitalizacją procesów operacyjnych i innych
  • Bieżące wsparcie i kontakt z użytkownikami funkcjonujących narzędzi i systemów
  • Bieżące wsparcie oraz szkolenie pracowników aptek w zakresie wprowadzanych projektów oraz zmian na rynku farmaceutycznym

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w aptece lub w branży farmaceutycznej, preferowana praktyczna wiedza na temat procesów aptecznych oraz obowiązujących przepisów i regulacji.
  • Preferowane wykształcenie farmaceutyczne – technik farmacji lub pokrewne.
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania aptecznego (KS-AOW) oraz pakietu Microsoft Office.
  • Umiejętność identyfikowania obszarów potencjalnej optymalizacji w procesach aptecznych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i piśmie.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z innymi działami w firmie.
  • Zdolność do podejmowania decyzji opartych na danych i dowodach.
  • Umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie i zachowywania wysokiej efektywności.
  • Umiejętność planowania i monitorowania projektów, realizacji harmonogramów i osiągania ustalonych celów.
  • Motywacja do osiągania wyników i wprowadzania pozytywnych zmian w organizacji.
  • Prawo jazdy kat.B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

Mile widziane:

  • Dodatkowe kwalifikacje lub specjalizacje/kursy z zakresu optymalizacji procesów lub zarządzania projektami

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę zawartą za pośrednictwem zewnętrznego partnera
  • Odpowiedzialną, ale równocześnie ciekawą i kreatywną pracę na rzecz prężnie rozwijającej się firmy, będącej kluczowym graczem nie tylko na rynku polskim, ale także w UE
  • Możliwość pracy całkowicie zdalnie, jeśli nie jesteś z Wrocławia lub okolic
  • Udział w inicjatywach wewnętrznych (konkursy, biegi firmowe, akcje charytatywne, działania proekologiczne)
  • Realny wpływ na przyszłe sukcesy i kierunki rozwoju firmy
  • Możliwość realizacji własnych inicjatyw i wdrażania rozwiązań usprawniających pracę zespołu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i inne świadczenia realizowane za pośrednictwem zewnętrznego partnera
  • Przestrzeń do rozwoju zawodowego w dużej organizacji

Benefity:

  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed
  • Grupowe ubezpieczenie na życie Warta
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Kursy języków obcych eTutor
  • Programy szkoleniowe (specjalistyczne, menadżerskie)
  • Paczki rzeczowe świąteczne oraz bonusy pieniężne dla pracowników na Wielkanoc i Boże Narodzenie
  • Wyjścia integracyjne
  • Wczasy pod gruszą
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci
  • Darmowy parking