Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier Automatyk
Inżynieria
Dr. Schumacher

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
komunikatywność
praca w grupie
Umiejętności liderskie
Zdolności analityczne
Angielski
automatyka
dokumentacja techniczna
Microsoft Office
Friendly offer
Opis stanowiska

Dr. Schumacher Sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z wiodących w Europie producentów chusteczek nawilżanych stosowanych w pielęgnacji, higienie dezynfekcji, a także w kosmetyce i w gospodarstwie domowym. Produkujemy z sukcesami od wielu lat asortyment dla znanych światowych i europejskich marek. Stale się rozwijając, stała się uznanym międzynarodowym specjalistą w produkcji chusteczek nawilżanych.

Miejsce pracy: Lubań

Obowiązki:

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z automatyką (park maszynowy)
  • Monitorowanie stanu technicznego maszyn wsparcie przy usuwaniu awarii (automatyka)
  • Analizy awarii w podległym obszarze (na podstawie danych cyfrowych)
  • Tworzenie i wdrażanie usprawnień
  • Ocena stanu technicznego urządzeń w podległym obszarze
  • Udział w uruchomieniach zautomatyzowanych linii produkcyjnych, stacji automatycznych i półautomatycznych
  • Opiniowanie dokumentów inwestycyjnych (proces automatyzacji)
  • Rozwijanie kompetencji pracowników UR – Techników - Tworzenie instrukcji oraz przeprowadzanie szkoleń (z zakresu automatyki)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne preferowany kierunek – automatyka, robotyka, elektronika
  • Min. roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków w firmie produkcyjnej – preferowana branża FMCG
  • Dobra znajomość budowy urządzeń technicznych, umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej, stosowanych technik i metod weryfikacji poprawności pracy urządzeń oraz realizacji remontów
  • Znajomość języka angielskiego (B1)
  • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, liderskie oraz pracy w grupie
  • Zdolności analityczne w rozwiązywaniu problemów

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość przystąpienia do PPK
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna Medicover

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne