Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Konstruktor z j. niemieckim
new
Inżynieria
Draxlmaier Polska

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
AutoCAD
Język niemiecki
Mile widziane
język angielski
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Gliwice

Twoje zadania:

  • Opracowywanie zmian konstrukcyjnych wiązek elektrycznych zgodnie z wytycznymi.
  • Konstrukcja i optymalizacja wiązek elektrycznych od konceptu do produkcji seryjnej.
  • Tworzenie dokumentacji CAD 2D/3D i kontrola poprawności danych zgodnie z obowiązującymi normami.
  • Kontaktowanie się z innymi biurami konstrukcyjnymi Draexlmaier odnośnie podstawowej metodyki konstrukcyjnej w programach CAD z naciskiem na rysunek techniczny.(np. jako CAD Key-user, itp.)
  • Opracowywanie i uzgadnianie rozwiązań konstrukcyjnych z zespołem projektowym a także z innymi działami, produkcją, dostawcami oraz klientem zgodnie z obowiązującymi normami, wytycznymi i wymogami.
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym pracę (angielski mile widziany)
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku młodszy konstruktor lub podobnym.
  • Wykształcenie techniczne (minimum średnie), znajomość budowy samochodu oraz motoryzacji.
  • Wiedza z programów CAD

Od nas otrzymasz:

  • Dostęp do platformy MyBenefit, która pozwala na wykorzystanie 400zł, które pracownik co miesiąc otrzymuje od Pracodawcy na sfinansowanie pakietów medycznych Luxmed i karty MultiSport, kulturę i rekreację, dofinansowanie do Smart Lunch
  • Lekcje językowe, imprezy firmowe, dofinansowanie urlopowe i świąteczne.
  • Elastyczny czas pracy (start 6-9) oraz pracę hybrydową
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wiele ciekawych projektów
  • Dostęp do Linkedin Learning największej platformy ze szkoleniami.