Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Drukarz Offsetowy
new
Inżynieria
Drukarnia Akapit

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
druk offsetowy
praca 3 zmianowa
dobra organizacja pracy
dokładność
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa offsetowej maszyny drukującej,
  • Wstępna kontrola jakości wyprodukowanego towaru,
  • Realizacja produkcji zgodnie z przedstawionym planem,
  • Praca zgodnie z standardami w firmie.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata pracy na stanowisku drukarza offsetowego,
  • Znajomość zasad druku offsetowego,
  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym,
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie i dyspozycyjność,
  • Sumienność,
  • Dokładność.

To oferujemy

  • Praca w stale rozwijającej się firmie z ponad 25-letnim doświadczeniem,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Praca zmianowa: tak, 3 zmiany
  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy: elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych: tak
  • Tryb wypłaty: miesięczna
  • System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + nadgodziny