Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent ds. Logistyki
new
Logistyka
DSV ISS

DSV ISS
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
Angielski
odpowiedzialność
Opis stanowiska

Stanowisko: Asystent ds. Logistyki

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Nauka i realizacja fragmentów procesów spedycyjnych w Globalnych Łańcuchach Dostaw.
  • Zbieranie, procesowanie i kontrola poprawności danych dotyczących frachtu morskiego/frachtu lotniczego lub innych.
  • Zapewnianie poprawności informacji w systemach w określonych ramach czasowych.
  • Współpraca i komunikacja z oddziałami firmy oraz zewnętrznymi klientami z całego świata – zależnie od rodzaju wykonywanych obowiązków.

Nasze wymagania:

  • Chcesz zrobić pierwsze kroki w branży logistycznej przy wsparciu doświadczonego Buddiego, który wprowadzi Cię w świat logistyki
  • Masz chęć do nauki i rozwoju
  • Komunikatywnie porozumiewasz się w języku angielskim
  • Praca w Excelu z danymi nie sprawia Ci trudności
  • Jesteś osobą sumienną, dokładną i zaangażowaną
  • Lubisz pracę w zespole i dobrze dogadujesz się z ludźmi
  • Chcesz być częścią zespołu tworzącego kulturę innowacyjności i mieć większy wpływ na procesy
  • Jesteś osobą proaktywną i wykazujesz się inicjatywą

To oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Buddy
  • Katalog szkoleń wewnętrznych oraz platforma e-learningowa
  • Kultura feedbacku
  • Program przejść wewnętrznych
  • Skandynawska kultura pracy
  • Work-life Harmony

Speed up your career

Możliwość udziału w evencie „Speed up your career” (24 kwietnia 2024), na którym poznasz lepiej naszą firmę i przyszłych Przełożonych. Sprawdzisz się w różnych zadaniach, wspólnie zjemy lunch i odpowiemy na nawet najbardziej zaskakujące pytania o DSV.

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata.

W DSV działają 3 spółki operacyjne: DSV Air&Sea | DSV Road | DSV Solutions.

Oprócz nich w Polsce znajdują się także: DSV ISS | DSV Services.

DSV International Shared Services (DSV ISS) z siedzibą w Warszawie dynamicznie się rozwija. Zatrudniamy ponad 1500 fantastycznych pracowników, a ta liczba wciąż wzrasta.

W DSV zatrudniamy m.in. w obszarach: Finance & Accounting, Claims, Customs, IT, Process Automation, Customer Reporting & Data Quality, HR & Administration, Back Office.