Oferty
Specjalista ds. Rekrutacji
HR

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

multitasking

kreatywność

pomysłowość

Mile widziane

sprzedaż

Opis stanowiska

Duneko Polska Sp. z o.o., lider w branży ogrzewania i odnawialnej energetyki. Naszą misją jest promowanie zrównoważonego rozwoju i wspieranie klientów w przechodzeniu na ekologiczne i efektywne energetycznie systemy. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy energicznej i zmotywowanej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Rekrutacji.

Obowiązki:

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów na różne stanowiska w firmie;
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych oraz weryfikacja kompetencji;
  • Koordynacja szkoleń;
  • Redagowanie i publikowanie ogłoszeń o pracę na różnych platformach rekrutacyjnych;
  • Ścisła współpraca z kierownictwem i zespołami działów;
  • Aktywne uczestnictwo w budowaniu wizerunku pracodawcy;
  • Przygotowywanie raportów dotyczących efektywności procesu rekrutacyjnego.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w rekrutacji;
  • Znajomość technik rekrutacyjnych i umiejętność efektywnego przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych;
  • Doskonała komunikacja interpersonalna, zdolność do pracy w zespole;
  • Kreatywność i innowacyjne podejście do rekrutacji;
  • Samodzielność, inicjatywa oraz doskonała organizacja pracy;
  • Pozytywne nastawienie, dużo uśmiechu ! 😎

Mile widziane:

  • Umiejętności sprzedażowe i doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem;
  • Znajomość narzędzi rekrutacyjnych.

Oferujemy:

  • Inspirujące środowisko pracy w firmie zorientowanej na innowacje w dziedzinie odnawialnej energetyki;
  • Możliwość aktywnego uczestnictwa w kształtowaniu struktury organizacyjnej firmy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych;
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej;
  • Pakiet medyczny LuxMed.