Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Analityk Finansowy
Finanse
Duon Dystrybucja Sp.  z o.o.

Duon Dystrybucja Sp. z o.o.
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
Power Bi
kontroling
VBA
Opis stanowiska

DUON Dystrybucja sp. z o.o. specjalizuje się w dostawach gazu ziemnego sieciowego i skroplonego (LNG – Liquefied Natural Gas). Posiadamy własną infrastrukturę, na którą składają się sieci dystrybucyjne oraz stacje regazyfikacji gazu LNG. Oferujemy również kompleksowe rozwiązania energetyczne dla przedsiębiorstw na bazie ekologicznych paliw. Gaz ziemny pozyskujemy zarówno z krajowych, jak i zagranicznych, sprawdzonych źródeł.

Jeśli chciałbyś rozpocząć pracę w DUON Dystrybucja, aplikuj!

Oferujemy stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w procesie prognozowania wyników oraz rachunku przepływów pieniężnych
  • bieżąca komunikacja z poszczególnymi działami w firmie w celu zapewnienia jak najlepszych prognoz
  • tworzenie i rozwijanie narzędzi kalkulacyjnych
  • weryfikacja opłacalności potencjalnych projektów
  • zawieranie transakcji forward zgodnie z obowiązującą polityką zabezpieczania ryzyka
  • komunikacja z bankami w zakresie finansowania, weryfikacja poszczególnych form finansowania pod względem oceny opłacalności
  • analizy ad-hoc

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w kontrolingu
  • bardzo dobra znajomość MS Excel – warunek konieczny
  • znajomość VBA
  • znajomość PowerBI

To oferujemy

  • Plan wdrożenia dostosowany do kompetencji i wiedzy kandydata
  • Hybrydowe poniedziałki
  • Życzliwy zespół służący radą i wsparciem
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń, rozwoju zawodowego oraz osobistego
  • Znakomitą atmosferę pracy
  • Pracę w nowoczesnym biurze z wykorzystaniem profesjonalnych systemów informatycznych,
  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów takich jak zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy, prywatna opieka medyczna Lux-Med, karta Multisport, dofinansowanie do wakacji, bony świąteczne, Pracowniczy Program Emerytalny, EAP, możliwość wpierania szeregu inicjatyw charytatywnych i proekologicznych i wiele innych