• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPMJunior Product Manager wanna be
    Junior Product Manager wanna be
    new
    PM
    Dwell Properties

    1 164 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    Ms office
    Canva

    Opis stanowiska

    Potrzebujemy pomocy w następujących obszarach

    • Wprowadzanie produktów do naszego CRM według ustalonego schematu (Pipedrive)
    • Utrzymanie porządku w dokumentach i ofertach sprzedażowych
    • Wsparcie zespołu w codziennych zadaniach związanych z produktem, którym dla nas są nieruchomości

    Nasze wymagania

    Kogo szukamy

    • Jesteś młodą i ambitną osobą, studiujesz kierunki ekonomiczne lub prawnicze, chcesz rozwijać się w nieruchomościach, w niedalekiej przyszłości chcesz zostać Product Managerem, a docelowo COO
    • Jesteśmy firmą z branży nieruchomości i finansów, szukamy osoby dla której będzie to motywujący kierunek rozwoju
    • Masz dużą kreatywność i stworzenie prezentacji od zera nie stanowi dla Ciebie problemu
    • Praca z dużą ilością zadań nie sprawia Ci kłopotów
    • Szanujesz swój czas: lubisz pracować i jeszcze bardziej lubisz życie poza pracą
    • Lubisz czytać i uczyć się
    • Nie boisz się błędów i podchodzisz do nich konstruktywnie
    • Potrafisz w office’a, canvę, doskonale rozumiesz internet, a jak czegoś nie umiesz, to potrafisz wygooglować, potrafisz promtować gpt
    • Masz ambicję za kilka lat mieć własny biznes albo zostać managerem w naszej firmie

    To oferujemy

    Oferta

    • Dołączysz do innowacyjnego start-upu w branży nieruchomości
    • Nauczysz się tego, czego nie dają żadne studia (konkretna wiedza i samodzielne myślenie)
    • Otrzymasz wynagrodzenie 4500 zł brutto
    • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, najchętniej osoby ze statusem studenta
    • Praca 100% zdalna
    • Elastycznie zorganizujesz swój czas pracy, a nawet połączysz studia z pracą
    • Masz dodatkowe wymagania i nas przekonasz – nie ma sprawy

    O nas

    Kim jesteśmy

    • Tworzymy dynamiczny, innowacyjny i skuteczny biznes w branży nieruchomości
    • Szukamy najpierw człowieka, potem kompetencji. Wszystkiego, co potrzebne, można się nauczyć
    • Kwestionujemy standardowe podejście, szukamy innej, szybszej drogi do osiągnięcia naszych celów i zawsze myślimy o tym, aby nasi Klienci otrzymali lepszą usługę niż ta, której oczekiwali
    • Łączymy różnych ludzi, o różnym doświadczeniu zawodowym. Skupiamy się bardziej na tym, co nas łączy niż na tym, co nas różni
    • Życie jest zbyt krótkie, żeby robić rzeczy nudne. Właśnie dlatego staramy się robić rzeczy ciekawe
    • Ekscytujemy się rozwiązaniem czegoś trudnego znacznie bardziej, niż wystawioną potem fakturą
    • Uważamy, że można być wyluzowanym i profesjonalnym, uprzejmym i asertywnym, ambitnym i empatycznym, zarabiać dużo i pozostać skromnym

    Jeśli przemawiają do ciebie nasze wartości wyślij do nas aktualne CV i napisz kilka zdań o sobie, abyśmy mogli Cię wstępnie poznać, dziękuję!

    Możesz dołączyć do CV link z listą książek, które czytasz.

    1 164 USD