Oferty
Koordynator projektów energetycznych (obszar cieplno-mechaniczny)
Inżynieria

Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

wykształcenie wyższe

prowadzenie projektów

język angielski

Microsoft Office

Microsoft Office Word

Microsoft Office Excel

Microsoft Office PowerPoint

odpowiedzialność

Mile widziane

zarządzanie projektami

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie naszych klientów z segmentu B2B (przemysł) w osiąganiu celów klimatycznych, zrównoważonego rozwoju (ESG) i transformacji energetycznej.
  • prowadzenie projektów energetycznych polegających na budowie i eksploatacji instalacji wytwarzania energii, ciepła i chłodu dla tych klientów na terenie kraju, w szczególności:odpowiedzialność za obszar sprzedażowy i komercyjny, tj. pozyskiwanie klientów, przygotowywanie koncepcji technicznych, ofert cenowych i biznes case’ów, negocjacje kontraktów
  • nadzór i koordynacja prac w zakresie przygotowania i budowy instalacji energetycznych, w tym uzyskania pozwoleń i zgód administracyjnych oraz korporacyjnych
  • organizacja i koordynacja pracy podwykonawców, inspekcje placów budowy
  • nadzór nad eksploatacją i utrzymaniem zrealizowanych inwestycji
  • reprezentowanie spółki w relacjach z klientami międzynarodowymi i ich lokalnymi oddziałami
  • współpraca z zespołami w Polsce, a także w innych krajach w Europie w ramach grupy E.ON

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów energetycznych (obszar cieplno-mechaniczny)
  • znajomość zagadnień technicznych w obszarach budowy, funkcjonowania, eksploatacji, projektowania rozwiązań energetycznych, tj. kotłów, silników kogeneracyjnych, wymienników ciepła, HVAC etc.
  • znajomość rynku energetycznego oraz ogólna znajomość Ustaw: Prawo Energetyczne, o Efektywności Energetycznej, o Odnawialnych Źródłach Energii oraz powiązanych z nimi rozporządzeń i regulacji
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom minimum B2, warunek konieczny z uwagi na ścisłą współpracę międzynarodową)
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • znajomość oprogramowania do symulacji energetycznych (np. EnergyPro)
  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • gotowość do wyjazdów służbowych (w tym do innych krajów europejskich) na poziomie 10-20% czasu pracy, prawo jazdy kat. B.

  • znajomość metodyk zarządzania projektami

To oferujemy

  • dwie premie w roku
  • dwa dodatkowe dni wolne w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • kafeterię benefitów
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • karta multisport
  • opiekę medyczną
  • sekcje sportowe
  • konkursy pracownicze

E.ON Polska S.A.

E.ON Polska jest częścią Grupy E.ON, wiodącego międzynarodowego koncernu energetycznego. W Polsce działamy głównie na terenie Warszawy, obsługując ponad milion klientów. Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych produktów i usług. Wspieramy również rozwój energii ze źródeł odnawialnych.